Strona główna / Lokalne / Dwóch nowych policjantów zasili szeregi KMP w Świnoujściu

Dwóch nowych policjantów zasili szeregi KMP w Świnoujściu

58 nowych funkcjonariuszy zasiliło szeregi KWP w Szczecinie. Złożyli przysięgę co jest symbolem wstąpienia w policyjne szeregi. Szef zachodniopomorskiej Policji nadinsp. Jacek Cegieła gratulował nowym policjantom i życzył sukcesów w rozpoczętej służbie.

Na dziedzińcu Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie odbyła się uroczystość oficjalnego przyjęcia kolejnych policjantów. Nowi funkcjonariusze w obecności swoich rodzin oraz kadry zachodniopomorskiego garnizonu.

W uroczystości udział wzięli reprezentujący Wojewodę Zachodniopomorskiego Zastępca Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego Zenon Szczybyło oraz przewodniczący ZSZZP województwa Zachodniopomorskiego st.asp. Marian Boguszyński.
Po złożeniu meldunku przez dowódcę uroczystości nadinsp. Jackowi Cegiele, nastąpiło wręczenie aktów ślubowania nowym policjantom.

Dzisiejsza uroczystość była również okazją aby przedstawić nowo powołanego I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Szczecinku podinspektora Jarosława Bastka oraz nowo powołanego I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach komisarza Tomasza Krupę.

Obecnie przyjęto 15 kobiet oraz 43 mężczyzn. W uroczystości wzięły udział rodziny nowoprzyjętych, które gratulowały swoim najbliższym.

Dwóch nowych policjantów zasili KMP w Świnoujściu.

Zobacz również

Rola promów w przewozach cargo

Transport towarów drogą morską to jeden z najważniejszych elementów handlu międzynarodowego. Choć przedsiębiorcy mają do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.