Strona główna / Lokalne / Ostatni będą pierwszymi?

Ostatni będą pierwszymi?

Został właściwie tydzień do wyborów dlatego uważamy, że dobrze byłoby poznać z jakimi postulatami idzie do wyborów Jarosław Specjalski kandydujący z listy nr 13 Grupa Morska z okręgu 2 z miejsca nr 9.

No cóż kandyduję z ostatniego 9 miejsca, ale jako biegacz wiem, że zawsze liczy się finisz i często ostatni są pierwszymi. Natomiast wybory są dyscypliną zespołową więc pracuję na jak najlepszy wynik naszego komitetu wyborczego.

Mamy bardzo obszerny program z którym można zapoznać się na naszej stronie www.grupamorska.pl, ale ja wybrałem z niego najważniejsze dla mnie idee nie tylko zgodne z naszym programem ale także z wieloletnią strategią rozwoju miasta.

Gdyby więc został Pan radnym w przyszłej kadencji co byłoby dla Pana ważne ?

BEZPIECZEŃSTWO – Monitoring miasta 24 h w Straży Miejskiej

ZDROWIE – Nowy basen miejski za 1 zł dla seniorów i więcej obiektów sportowych im dedykowanych.

MŁODZI – Centrum start-upów i szerokopasmowy ogólnodostępny internet w Świnoujściu.

DZIECI – Żłobki i przedszkola tylko dla zaszczepionych dzieci. Włączenie miasta w prace legislacyjne.

EKOLOGIA – Darmowe autobusy dla wszystkich mieszkańców tu płacących podatki i uporządkowanie systemu ścieżek rowerowych by można było objechać miasto bez schodzenia z siodełka. I jeszcze zwiększenie populacji jerzyków do walki z komarami.

SPOŁECZNE – Uchwalenie powstania nowych dzielnic na Uznamie by zaktywizować mieszkańców danych osiedli np. przy ich projektach do obywatelskiego budżetu.

GOSPODARKA – TAK dla wszystkich inwestycji dających pracę i rozwój miasta w turystyce i przemyśle morskim zgodnych ze strategią miasta.

Jestem człowiekiem konkretu więc przedstawiam realne propozycje, które jestem w stanie zrealizować w przyszłej kadencji a część realizuję już w kampanii używając ekologicznych ulotek i banerów z odzysku.  Więcej można się dowiedzieć na www.facebook.com/j.specjalski lub pisząc i dzwoniąc do mnie na j.specjalski@gmail. Tel. 607 25 93 93

Ale najważniejsze  „ Chodźmy na wybory”

Kim jest JAROSŁAW SPECJALSKI ?

Jest od urodzenia mieszkańcem Świnoujścia. Tu skończył LO„Mieszko” z medalami Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce. Studiował pedagogikę k-o oraz kulturoznawstwo uzyskując tytuł magistra na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Był radnym i członkiem Zarządu Miasta, a społecznie wieloletnim prezesem Świnoujskiego Towarzystwa Turystyczno Uzdrowiskowego. Zawodowo związany z turystyką i służbą zdrowia. Przez lata zarządzał dużymi hotelami rehabilitacyjnymi min. DOLNA ODRA czy SANDRA SPA. Jako Prezes kamieńskiego Uzdrowiska uzyskiwał znaczące dofinansowanie na liczne inwestycje. Przez ostatnie lata był dyrektorem Szpitala św. Jerzego. Od czterech lat zarządza nieruchomościami i zasiada w radach nadzorczych. Ma trójkę dzieci. Posługuje się w życiu zawodowym językiem angielskim, francuskim i rosyjskim. Po pracy najlepiej odpoczywa na Bałtyku bo jest sternikiem morskim, morskim kajakarzem i morsem. Po Świnoujściu najbardziej lubi jeździć rowerem.

Zobacz również

W nocy możliwe oblodzenie. IMGW wydało ostrzeżenie

Województwo zachodniopomorskie z alertem IMGW. Synoptycy przewidują wieczorem i nocą zamarzanie mokrej nawierzchni i radzą …

Jeden komentarz

  1. Napracowałeś że ho ho! , ale w Kamieniu Pomorskim. Teraz odpoczywaj, nie pchaj się i tak nie zagłosują na ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.