Strona główna / Lokalne / Przez żołądek do serca wyborców. Grupa Morska zorganizowała drugie śniadanie

Przez żołądek do serca wyborców. Grupa Morska zorganizowała drugie śniadanie

Ciasta, ryby, gofry, rogaliki, cukierki i kanapki ze smalcem – kandydaci na radnych z Komitetu Wyborczy Grupa Morska Cała Naprzód zorganizowali w niedzielę śniadanie dla świnoujścian. Nie zabrakło również tradycyjnej kiełbasy. O wydarzeniu, na kilka dni przed imprezą, przypominał specjalny samochodów z głośnikiem na dachu, który jeździł po największych osiedlach mieszkaniowych.

Na placu Wolności zorganizowano spotkanie wyborcze, które przerodziło się w piknik. Kandydaci na radnych wykorzystali luźną atmosferę, rozmawiając z wyborcami, namawiali do głosowania na ich komitet wyborczy.

– Mieszkańcy podchodzili do nas i gratulowali pomysłu, mówiąc, że oczekiwali takiego właśnie spotkania, w takiej formule, od innych komitetów. Podczas kilkugodzinnej imprezy usłyszeliśmy dużo ciepłych słów pod naszym adresem – mówi Sławomir Nowicki. – Cieszę się, że przyszło tak wiele osób – dodaje.

Podczas festynu wyborczego nie zabrakło również atrakcji dla dzieci oraz upominków z logo stowarzyszenia. Komitet wyborczy zaprezentował swoich kandydatów oraz przedstawił strategię programową, która jest dostępna na stronie internetowej: www.kw.grupamorska.pl

 

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

7 komentarzy

 1. Byłem na prezentacji kandydatów na radnych pana Żmurkiewicza i KO oraz Grupy Morskiej. I uważam, że ta prezentacja była najlepsza. I pod względem przygotowania i pod względem samych kandydatów. Brawo Wy. Jest nadzieja na lepsze jutro, tylko ludzie muszą się ogarnąć i iść na wybory, bo jest na kogo głosować.

 2. Mieszkanka 44 wysp

  Na placu było rodzinnie. Rybka wyśmienita, wszyscy organizatorzy widać się napracowali. Do tego piękna pogoda. Fajny pomysł, dobra realizacja.

 3. Dajcie spokój, ludzie są mądrzy i nie dadzą siękupić na rybkę czy gofra.. W szczególności od tej jednej co goframi zawsze częstuje

 4. Czy krzyczenie z megafonu i nawoływanie na to „śniadanko” słowami „Achtung, achtung!” było na miejscu?

  • Naprawdę tak było? Nie słyszałam ???? nasi zachodni sąsiedzi chyba także nie, bo na placu słychać było tylko polski język ✌️????

   Ps. Dużo znajomych twarzy. Fajni ludzie. Ahoj, cała naprzód!

 5. ale pusto! ludzie mają jednak rozum! Brawo Świnoujście! Przemysłowcy z Grupy Morskiej co ma siedzibę w siedzibie portu i wszystkie imprezy robi między innymi za kaskę Zarządu Morski Portów – pappa! :-))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.