Strona główna / Lokalne / W dążeniu do doskonałości i kształtowania dobrych nawyków przybyli na parkrun

W dążeniu do doskonałości i kształtowania dobrych nawyków przybyli na parkrun

W dążeniu do doskonałości musimy podejmować pewne decyzje i działania, które pomogą nam osiągnąć cel. Nie zawsze jest to łatwe, ale zawsze wymaga od nas wysiłku. Tak jest z bieganiem. Nie należy rzucać się od razu na głęboką wodę. Najlepiej zastosować metodę małych kroków i stopniowo zwiększać intensywność i częstotliwość treningów. Jeśli jesteśmy systematyczni i wytrwali w swych postanowieniach to prędzej czy później sukces osiągniemy.

Sobota 13-go października przywitała nas słońcem i prawdziwie piękną, złotą, polską jesienią. Taki poranek najlepiej rozpocząć od solidnej dawki endorfin, którą zapewnił już po raz 118. parkrun Świnoujście. W dążeniu do doskonałości i kształtowania dobrych nawyków 91 osób stanęło na linii startu, by małymi kroczkami i nieco większymi krokami podążać do celu, którym była nie tylko meta, ale także indywidualne plany i marzenia. Ci, którzy dzisiaj najszybciej naładowali się pozytywną energią to panowie: Robert Rumistrzewicz, Mirosław Zygmunt i Paweł Szczerbaty oraz panie: Klaudyna Małocha, Agata Warwas i Aleksandra Jaworska. Najbliżej do doskonałości miały dzisiaj 24 osoby, które ustanowiły swoje rekordy życiowe, choć być może i te dwie, które przyszły do nas po raz pierwszy także. Gratulujemy wszystkim, którzy pokonali cały dystans i dla których poranne wstawanie nie jest żadną przeszkodą w dążeniu do celu.
Jeśli jesteście ciekawi jak dokładnie wygląda lista wyników, to zajrzyjcie na stronę: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Dzisiejszy parkrun zorganizowało dla Was 18 wolontariuszy. Dziękujemy: Aneta BURNAT-SZCZĘSNA, Damian DĄBEK, Agnieszka DRZEWIECKA, Arkadiusz DRZEWIECKI, Ewa DYMITROW, Ania GÓRSKA, Elzbieta JABŁONSKA, Mirosław JABŁOŃSKI, Zbigniew KOSEL, Paweł Piotr KRYSIAK, André LUBITZ, Magdalena Joanna MIKIEWICZ, Piotr MURASZKO, Monika MURAWSKA, Marek STEFANICKI, Joanna SZAFRAŃSKA, Waldemar SZCZĘSNY, Piotr ZGRAJA, że chce Wam się chcieć.
Dziękujemy także naszym lokalnym partnerom: Hotelowi „Trzy Wyspy”, Uzdrowisku Świnoujście S.A. oraz Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu “HOL” oraz paniom : Alicji Werner i Agacie Warwas za drobne upominki dla biegających nauczycielek.

Jak powiedział Cyceron: Przyzwyczajenie jest drugą naturą” dlatego będzie nam niezmiernie miło jeśli sobotnie parkrunowe spotkania na stałe wpiszecie do swoich kalendarzy. A już za tydzień zapraszamy na # 119 parkrun!!!
(red. Joanna Szafrańska)

Zobacz również

„Ryczałt jako forma opodatkowania po 1 stycznia 2022 roku” – szkolenie dla przedsiębiorców

Centrum Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza Państwa do udziału w kolejnym seminarium  online …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    “Dobre nawyki, to złe nawyki.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.