Strona główna / Lokalne / Miała w samochodzie marihuanę i amfetaminę. Trafiła do aresztu

Miała w samochodzie marihuanę i amfetaminę. Trafiła do aresztu

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Świnoujściu, Sąd Rejonowy w Świnoujściu zastosował tymczasowe aresztowanie wobec kobiety podejrzanej o to, że w dniu 4 października 2018 r. w Świnoujściu posiadała wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii znaczną ilość środków odurzających w postaci marihuany o łącznej wadze 28,84 grama oraz znaczne ilości substancji psychotropowej w postaci amfetaminy o łącznej wadze 156,35 grama, tj. o czyn z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu nadzoruje śledztwo w przedmiotowej sprawie. W dniu 4 października 2018 r. funkcjonariusze Policji podczas przeprowadzanej kontroli drogowej dokonali przeszukania samochodu, którym jechała podejrzana, w wyniku czego ujawnili znaczne ilości suszu roślinnego, którym okazała się marihuana o wadze blisko 30 gram. Ponadto ujawniono znaczne ilości amfetaminy o wadze przekraczające 150 gram.

Podejrzana została zatrzymana, a następnie na wniosek prokuratora zostało zastosowane wobec niej tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Za zarzucane podejrzanej przestępstwo z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Zobacz również

Tragedia przy ulicy Wojska Polskiego. Nie udało się uratować mężczyzny

Mężczyzna zmarł na chodniku przy ulicy Wojska Polskiego w Świnoujściu. Jak relacjonują świadkowie, nagle osunął …

2 komentarze

  1. Karać,karać i jeszcze raz surowo karać!!!

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Jełopy nic nie potrafią, tylko karać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.