Strona główna / Lokalne / Miała w samochodzie marihuanę i amfetaminę. Trafiła do aresztu

Miała w samochodzie marihuanę i amfetaminę. Trafiła do aresztu

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Świnoujściu, Sąd Rejonowy w Świnoujściu zastosował tymczasowe aresztowanie wobec kobiety podejrzanej o to, że w dniu 4 października 2018 r. w Świnoujściu posiadała wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii znaczną ilość środków odurzających w postaci marihuany o łącznej wadze 28,84 grama oraz znaczne ilości substancji psychotropowej w postaci amfetaminy o łącznej wadze 156,35 grama, tj. o czyn z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu nadzoruje śledztwo w przedmiotowej sprawie. W dniu 4 października 2018 r. funkcjonariusze Policji podczas przeprowadzanej kontroli drogowej dokonali przeszukania samochodu, którym jechała podejrzana, w wyniku czego ujawnili znaczne ilości suszu roślinnego, którym okazała się marihuana o wadze blisko 30 gram. Ponadto ujawniono znaczne ilości amfetaminy o wadze przekraczające 150 gram.

Podejrzana została zatrzymana, a następnie na wniosek prokuratora zostało zastosowane wobec niej tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Za zarzucane podejrzanej przestępstwo z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Zobacz również

Za 50 gram piasku ze Świnoujścia płacą 8,99 euro

Pewien pomysłowy 47-latek z Niemiec wpadł na pomysł, aby sprzedawać plażowy piasek z całego świata. …

2 komentarze

  1. Karać,karać i jeszcze raz surowo karać!!!

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Jełopy nic nie potrafią, tylko karać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.