Strona główna / Lokalne / Bobek czy Magda? Kto będzie rządził Międzyzdrojami

Bobek czy Magda? Kto będzie rządził Międzyzdrojami

Młody wiekiem choć doświadczony samorządowiec, czy obecny przewodniczący Rady Miejskiej. Przed takim wyborem staną 4 listopada mieszkańcy gminy Międzyzdroje. Czy Mateusz Bobek, który zdobywając 1100 głosów w pierwszej turze wygra? A może Jan Magda, na którego zagłosowało 747 osób odrobi straty? 

Za Mateuszem Bobkiem przemawia fakt, że oprócz najlepszego wyniku wyborczego wprowadził on do Rady Miejskiej ośmiu radnych na piętnaście możliwych miejsc. Jego konkurentowi udało się zdobyć tylko dwa miejsca w radzie.

Źródło: kamienskie.info

 

Zobacz również

„Ryczałt jako forma opodatkowania po 1 stycznia 2022 roku” – szkolenie dla przedsiębiorców

Centrum Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza Państwa do udziału w kolejnym seminarium  online …

5 komentarzy

  1. Bobek oferuje za dużo obietnic. Nikt wykształcony, mający pojęcie o budżecie gmin by na niego nie zagłosował. Jego ludzie w radzie mówią sami za siebie.

  2. Bobek oferuje za dużo obietnic. Nikt wykształcony, mający pojęcie o budżecie gmin by na niego nie zagłosował. Jego ludzie w radzie mówią sami za siebie.

  3. Bobek oferuje za dużo obietnic. Nikt wykształcony i mający pojęcie o budżecie gmin by na niego nie zagłosował. Daleko szukać nie trzeba — jego ludzie w radzie mówią sami za siebie.

  4. Bobek oferuje za dużo obietnic. Nikt wykształcony i mający pojęcie o budżecie gmin by na niego nie zagłosował. Daleko szukać nie trzeba — jego ludzie w radzie mówią sami za siebie.

  5. To sądzę, że te dotychczasowe wyniki na burmistrza i ilość większościowa w Radzie Miejskiej są jednoznacznym prognostykiem na wybory 4 listopada
    Tak trzymać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.