Strona główna / Lokalne / Bobek czy Magda? Kto będzie rządził Międzyzdrojami

Bobek czy Magda? Kto będzie rządził Międzyzdrojami

Młody wiekiem choć doświadczony samorządowiec, czy obecny przewodniczący Rady Miejskiej. Przed takim wyborem staną 4 listopada mieszkańcy gminy Międzyzdroje. Czy Mateusz Bobek, który zdobywając 1100 głosów w pierwszej turze wygra? A może Jan Magda, na którego zagłosowało 747 osób odrobi straty? 

Za Mateuszem Bobkiem przemawia fakt, że oprócz najlepszego wyniku wyborczego wprowadził on do Rady Miejskiej ośmiu radnych na piętnaście możliwych miejsc. Jego konkurentowi udało się zdobyć tylko dwa miejsca w radzie.

Źródło: kamienskie.info

 

Zobacz również

Paździerzowy „koszmarek” miał zniknąć w grudniu

Trudno nazwać budowlę, która stoi przy ulicy Kołłątaja w Świnoujściu. Paździerzowa budka przypomina wychodek. Właścicielem …

5 komentarzy

  1. Bobek oferuje za dużo obietnic. Nikt wykształcony, mający pojęcie o budżecie gmin by na niego nie zagłosował. Jego ludzie w radzie mówią sami za siebie.

  2. Bobek oferuje za dużo obietnic. Nikt wykształcony, mający pojęcie o budżecie gmin by na niego nie zagłosował. Jego ludzie w radzie mówią sami za siebie.

  3. Bobek oferuje za dużo obietnic. Nikt wykształcony i mający pojęcie o budżecie gmin by na niego nie zagłosował. Daleko szukać nie trzeba — jego ludzie w radzie mówią sami za siebie.

  4. Bobek oferuje za dużo obietnic. Nikt wykształcony i mający pojęcie o budżecie gmin by na niego nie zagłosował. Daleko szukać nie trzeba — jego ludzie w radzie mówią sami za siebie.

  5. To sądzę, że te dotychczasowe wyniki na burmistrza i ilość większościowa w Radzie Miejskiej są jednoznacznym prognostykiem na wybory 4 listopada
    Tak trzymać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.