Strona główna / Lokalne / Fotograficzne sesje świąteczne dla dzieci

Fotograficzne sesje świąteczne dla dzieci

Jesień nieśmiało zapukała do naszych okien, a to znak że już czas pomyśleć o sesjach świątecznych. Dlatego w dniu 17 oraz 18 listopada 2018 w Hotelu Trzy Wyspy odbędą się mini sesje świąteczne.

Tak jak w zeszłym roku będzie wesoło, klimatycznie, będzie pachnieć pierniczkami i świętami. Tegoroczne mini sesje będą opatrzone czterema przepięknymi świąteczno – zimowymi  sceneriami, realizowanymi przy blasku świec, lampek choinkowych oraz w cudownie świątecznej atmosferze. Zapraszamy Was do naszej baśniowej krainy – nie możemy się już Was doczekać.

Koszt sesji to 250 zł w cenie otrzymujecie 30 minutową profesjonalną sesję, piękne świąteczne scenerie, 5 cyfrowych zdjęć, 5 odbitek 15 x 23, elektroniczną kartkę świąteczną

Rezerwacja miejsc:
91 884 00 00 lub hotel@trzywyspy.pl

Zdjęcia będą gotowe do obioru po ok. 3 tygodniach
Sesja zostanie wykonana przez profesjonalnego fotografa (www.malgorzatasarnowska.pl), natomiast zdjęcia są najwyższej jakości. Całość zapakowana jest w piękna świąteczną torbę.

Sesje będą odbywać się co 40 minut.

Zapraszamy
Uwaga : ilość miejsc ograniczona

Zobacz również

W nocy możliwe oblodzenie. IMGW wydało ostrzeżenie

Województwo zachodniopomorskie z alertem IMGW. Synoptycy przewidują wieczorem i nocą zamarzanie mokrej nawierzchni i radzą …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.