Strona główna / Lokalne / Polskie LNG liderem bezpiecznej pracy

Polskie LNG liderem bezpiecznej pracy

We wtorek 6 listopada podczas oficjalnej gali w hotelu Mercure Centrum we Wrocławiu w imieniu Polskiego LNG Dyrektor Pionu BHP i Ppoż Pan Paweł Mońka odebrał Srebrną Kartę Lidera Bezpiecznej Pracy przyznaną spółce przez CIOP-BIP.

Srebrny tytuł lidera Komisja Wyboru Liderów Bezpiecznej Pracy Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego nadała w październiku wybranym kandydatom i aktualnym członkom Forum Liderów Bezpiecznej Pracy, którzy złożyli odpowiednie wnioski wraz z uzasadnieniem. Polskie LNG należy do Forum od 3 lat.

Uroczystość wręczenia wyróżnień była elementem XXI Konferencji Forum Liderów Bezpiecznej Pracy pt. Bezpieczeństwo pracy w XXI wieku. 20 lat Forum Liderów Bezpiecznej Pracy, odbywającym się w dniach 6-7 listopada br.

– Przyznanie Polskiemu LNG Srebrnej Karty Lidera Bezpieczeństwa oznacza, że Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy ocenia pozytywnie system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w naszej spółce. – skomentował podczas uroczystości uzyskanie wyróżnienia Paweł Mońka, Dyrektor Pionu BHP i Ppoż w Polskim LNG. – Pozytywna weryfikacja przed komisją wymagała równocześnie odpowiednio niskiego wskaźnika wypadków przy pracy i chorób zawodowych, jak również udokumentowania przez nas prowadzenia systematycznych działań profilaktycznych i edukacyjnych w tym obszarze. – dodał P. Mońka

Forum Liderów Bezpiecznej Pracy to organizacja koordynowana przez CIOP-PIB, zrzeszająca obecnie 142 przedsiębiorstwa, które mogą być stawiane za przykład w kwestiach związanych z kulturą bezpiecznej pracy. Za działalność prowadzoną w obszarze budowania kultury bezpieczeństwa pracy wyróżniony najwyższą, Złotą Kartą Lidera został w tym roku GAZ-SYSTEM. W zależności od rezultatów uzyskiwanych w działalności prowadzonej na rzecz bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia pracowników, a także od zakresu i wyników współdziałania z Instytutem, liderzy są wyróżniani: Zieloną, Srebrną lub Złotą Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy.

 

 

Zobacz również

Od soboty basen znowu działa

Od 22 stycznia otwarta jest  pływalnia w Uznam Arenie przy ulicy Grodzkiej 5. Pływalnia czynna …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Rzeczywiście można czuć tam się bezpiecznie, skoro suwnice ludziom na głowy spadają przy zefirku.
    Klub wzajemnej adoracji i wzajemnych plecowych poklepywaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.