Strona główna / Lokalne / Blisko 90 uczestników na 123. parkrunie

Blisko 90 uczestników na 123. parkrunie

Mroźny jesienny poranek przywitał dzisiaj w świnoujskim Parku Zdrojowym blisko dziewięćdziesięciu amatorów biegów przełajowych na 123. edycji parkrun. W jakże urokliwych zakątkach Parku na pięciokilometrowym dystansie, z czasem jak i swoimi słabościami zmierzyło się 32 pań oraz 46 panów.

Niestety ponownie spora grupa – aż 11 zawodników – zapomniała swoich identyfikatorów kreskowych bądź nie dokonała jeszcze rejestracji, przez co nie mogli oni być sklasyfikowani. Korzystając z okazji ponownie przypominamy o konieczności zabierania na biegi swoich kodów otrzymanych przy rejestracji – brak kodu = brak wyniku.

Dzisiaj najskuteczniej wśród płci pięknej z dystansem poradziły sobie panie: Klaudyna MAŁOCHA, Monika MURAWSKA oraz Aleksandra JAWORSKA. W kategorii mężczyzn najmniej czasu na pokonanie dystansu potrzebowali panowie: Sylwester SWĘDROWSKI, Robert DERDA i Robert RUMISTRZEWICZ. Najlepszym gratulujemy rezultatów a pozostałym gratulujemy pokonania dystansu. Szczegółowe wyniki znajdziecie na http://www.parkrun.pl/swinoujs…/rezultaty/ostatnierezultaty/

Wielkie ukłony ślemy w stronę naszych partnerów, którzy co tydzień wspierają parkrunowe biegi – Hotelowi „Trzy Wyspy”, Uzdrowisku Świnoujście S.A. oraz Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu “HOL”. Gorące podziękowania składamy również osobom, bez których nasze biegi nie mogłyby się odbywać czyli wolontariuszom, których było dzisiaj 16.

A za tydzień ponownie koordynator biegu da sygnał do startu w pięciokilometrową trasę. Zatem już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych na darmowe biegi z pomiarem czasu po parkowych alejkach. 12.4 parkrun Świnoujście zaprasza – naprawdę warto rozpocząć dzień aktywnie. Do zobaczenia w parku.

Zobacz również

Myśleli, że zatruł się tlenkiem węgla. Wezwali strażaków

Dwa zastępy straży pożarnej wezwano do mieszkania przy ulicy Wybrzeże Władysława IV.   Powodem był brak …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.