Strona główna / Lokalne / Świnoujścianie złapali św. Mikołaja! *
MAMY GO!

Ten film- kompilacja z kamer telewizji przemysłowej ze Spitzbergu- to prawdziwa SENSACJA! Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią przejrzeliśmy po nocnym zamieszaniu rejestrator zapisujący obraz z kamer monitorując fortu. I mamy GO! Po raz pierwszy tego GOŚCIA zarejestrowały kamery i obnażyły jego prawdziwe oblicze! Oglądajcie powoli i dokładnie- szczególnie drugą część filmu gdzie dokładnie widać technikę wchodzenia do ... komina! Szydło wyszło z worka- nie ma tu mowo o żadnej magii! (y) Film zrejestrowały kamery tuż po północy 6 grudnia 2018 roku.

Opublikowany przez Fort Spitzberg- Ostróg Środa, 5 grudnia 2018

Świnoujścianie złapali św. Mikołaja! *

Ma mniejszy brzuch niż na reklamach i lichą brodę. Nie korzysta z reniferów* , a do wchodzenia do komina nie używa magii tylko… odpowiedniej techniki!  Na sensacyjnym filmie zarejestrowanym w starym forcie na Spitzbergu można zobaczyć  -po raz pierwszy w historii – osobnika płci męskiej, który jest najprawdopodobniej prawdziwym św. Mikołajem!

Przypomnijmy, Fort Spitzberg to pomnik historii, zlokalizowany na Dolnym Śląsku, którym od stycznia 2018 roku gospodarzem jest świnoujskie Muzeum Obrony Wybrzeża (w Forcie Gerharda).

Wymienione wydarzenia miały miejsce w nocy z 5 na 6 grudnia, a ich świadkiem był Jakub Kasiński – gospodarz Fortu Spitzberg, na co dzień mieszkaniec Świnoujścia! W nocy ktoś zaczął chodzić po forcie. Gospodarz przemaszerował po obiekcie by sprawdzić każdy kąt – nikogo nie znalazł.  Dopiero (dziś) rano okazało się, że ktoś podrzucił przy kominku worek pełny… marchewki!

– Postanowiliśmy sprawdzić kto sobie z nas stroi żarty – opowiada pan Jakub.- Przejrzeliśmy kamery monitoringu, które podłączone są do rejestratora i… oniemieliśmy!

Mamy go! Po raz pierwszy  niejakiego  Mikołaja (przynajmniej tak wygląda osobnik na filmie)   zarejestrowały kamery i obnażyły jego prawdziwe oblicze! Na materiale z kamer dokładnie widać ważne szczegóły – np.  technikę wchodzenia do… komina! Szydło wyszło z worka – nie ma tu mowy o żadnej magii!

Film jest jednak dowodem, że św. Mikołaj istnieje i zostawia prezenty. Dlaczego w przypadku Spitzbergu był to worek marchewek… nie wiemy.

– To pierwszy namacalny dowód, że święty łazi po dachach i wchodzi przez kominy – mówi dyrektor Muzeum Piotr Piwowarczyk. – Niedowiarki mają problem!

Film zrejestrowały kamery zlokalizowane w Forcie Spitzberg w Srebrnej Górze na Dolnym Śląsku  tuż po północy 6 grudnia 2018 roku. Warto dodać, że Spitzberg leży zaledwie kilku minut drogi od wsi Mikołajów – domniemanej siedziby św. Mikołaja. Według relacji świadka wydarzenia miały miejsce chwilę po północy.

* no chyba, że zaparkowały daleko od miejsca dostawy przesyłki

* złapali … na filmie 😊

Zobacz również

W nocy możliwe oblodzenie. IMGW wydało ostrzeżenie

Województwo zachodniopomorskie z alertem IMGW. Synoptycy przewidują wieczorem i nocą zamarzanie mokrej nawierzchni i radzą …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.