Strona główna / Lokalne / Złodzieje ogołocili choinki ze świątecznych bombek

Złodzieje ogołocili choinki ze świątecznych bombek

Co roku świąteczne ozdoby w centrum Świnoujścia cieszą się sporym zainteresowaniem. Mieszkańcy i turyści chętnie robią sobie zdjęcia z udekorowanymi choinkami. Jednak świecidełkami interesują się jeszcze złodzieje. Pod osłoną nocy kradną świąteczne bombki.

W poniedziałek rano, pracownicy zajmujący się konserwacją dekoracji na placu Wolności zauważyli poniszczone dekoracje, a także brak bombek rozwieszonych na dekoracjach choinkowych.

– Widzisz – reaguj. To nasze miasto. Przykazanie „nie kradnij” słabo w Świnoujściu się ma – tak mieszkańcy komentują kradzież ozdób. – Tym razem złodzieje upatrzyli sobie bombki, lecz jak poczują się bezkarnie, to wkrótce świąteczna choinka pozostanie bez dekoracji. Będzie całkowicie goła – dodają.

Urzędnicy apelują do mieszkańców, by ci zwrócili uwagę na przypadki bezmyślnego niszczenia świątecznych dekoracji. W razie ich zauważenia proszą, by takie zdarzenia zgłaszać policji lub straży miejskiej.

Zobacz również

Wiemy do kiedy będzie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Barlickiego

Od kilku dni zamknięty jest przejazd kolejowo – drogowy ul. Barlickiego przy ul. Ludzi Morza. …

3 komentarze

  1. Gdzie monitoring ?????!!!!! Co do kar…to powinna przewyzszac straty tysiackrotnie….I problem rozwiazany…a nie ciagle gdybac…. a dzialac….

  2. Cześć nie dowierzam, że coś takiego dzieje się w tak wspaniałym miejscu jak Świnoujście trzeba zgrać monitoring i złapać tego złodzieja.

  3. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Między placami Słowiańskim, a “Beton_Placem” jest kamera monitoringu, więc w czym problem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.