niedziela , 27 listopada 2022
Strona główna / Lokalne / W Świnoujściu ustawiono kolejny paczkomat

W Świnoujściu ustawiono kolejny paczkomat

Maszyna znajduje się przy ulicy Nowokarsiborskiej 8 przy stacji paliw Faraon.

Paczkomaty InPost stoją w popularnych i dobrze widocznych miejscach, są dostępne przez całą dobę. To oznacza, że paczkę można odebrać nawet w środku nocy.

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania paczek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Każdy z Paczkomatów wyposażony jest w panel sterowania (dotykowy lub z przyciskami). Dzięki komunikatom pojawiającym się na ekranie krok po kroku poprowadzimy Cię przez proces odbioru lub nadawania paczki.

Ponadto, aby odbieranie przesyłek było jeszcze szybsze i łatwiejsze, w wielu maszynach pod ekranem znajduje się czytnik kodów QR oznaczony żółto-czarnym symbolem oka. Pamiętaj, że czytnik najlepiej działa gdy kod skanowany jest z odległości ok. 20 cm.

Zobacz również

Spotkanie z posłem Dariuszem Wieczorkiem. Będzie można porozmawiać także o elektromobilności

Mieszkańcy Świnoujścia będą mogli w najbliższy poniedziałek spotkać się z posłem Nowej Lewicy Dariuszem Wieczorkiem. …

Jeden komentarz

  1. Szczególnie gdy zamawia się ciężka paczkę do paczkomatu w Uznamie ale InPost złośliwie przekierowuje do paczkomatu na Nowokarsiborskiej tłumacząc się rzekomą awarią tego pierwszego. Ostatni raz zamawiam coś z odbiorem w paczkomacie żeby nie szukać swojej paczki po całym mieście…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.