Strona główna / Lokalne / W Świnoujściu ustawiono kolejny paczkomat

W Świnoujściu ustawiono kolejny paczkomat

Maszyna znajduje się przy ulicy Nowokarsiborskiej 8 przy stacji paliw Faraon.

Paczkomaty InPost stoją w popularnych i dobrze widocznych miejscach, są dostępne przez całą dobę. To oznacza, że paczkę można odebrać nawet w środku nocy.

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania paczek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Każdy z Paczkomatów wyposażony jest w panel sterowania (dotykowy lub z przyciskami). Dzięki komunikatom pojawiającym się na ekranie krok po kroku poprowadzimy Cię przez proces odbioru lub nadawania paczki.

Ponadto, aby odbieranie przesyłek było jeszcze szybsze i łatwiejsze, w wielu maszynach pod ekranem znajduje się czytnik kodów QR oznaczony żółto-czarnym symbolem oka. Pamiętaj, że czytnik najlepiej działa gdy kod skanowany jest z odległości ok. 20 cm.

Zobacz również

Ulica Trentowskiego zamknięta do 11 grudnia

W związku z trwającymi pracami w ramach przebudowy ulicy Trentowskiego w Świnoujściu, przewidywane jest, że …

Jeden komentarz

  1. Szczególnie gdy zamawia się ciężka paczkę do paczkomatu w Uznamie ale InPost złośliwie przekierowuje do paczkomatu na Nowokarsiborskiej tłumacząc się rzekomą awarią tego pierwszego. Ostatni raz zamawiam coś z odbiorem w paczkomacie żeby nie szukać swojej paczki po całym mieście…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.