Strona główna / Lokalne / Galeria handlowa w Świnoujściu. Nagle wszyscy zaczęli śpiewać najbardziej znaną kolędę

Galeria handlowa w Świnoujściu. Nagle wszyscy zaczęli śpiewać najbardziej znaną kolędę

Takiego wydarzenia w galerii handlowej Corso w Świnoujściu dawno nie było. W sobotę zaproszona przez Świnoujską Organizację Turystyczną orkiestra, zagrała kolędę „Cicha Noc”. Gdy muzycy grali na instrumentach, nagle zaczęli śpiewać ludzie stojący na piętrach – każdy w języku jakim potrafił. Było słychać polski, niemiecki, angielski, a nawet ukraiński.

Sobotnie wydarzenie w galerii handlowej miało związek z organizowanym koncertem świątecznym w sali teatralnej MDK. O godzinie 16.00 będzie można posłuchać najpiękniejszych utworów świątecznych. Do Świnoujścia przyjechało blisko 50 muzyków, którzy na co dzień koncertują w całej Polsce.

W imieniu organizatora Świnoujskiej Organizacji Turystycznej zapraszamy 15 grudnia o godz. 16.00 do sali MDK przy ulicy Matejki 11 na wyjątkowy koncert. Wstęp wolny.

Zobacz również

Ubezpieczenie PKO Dom wspiera technologia smart home

Nowy produkt ubezpieczeniowy PKO Ubezpieczenia pozwala zwiększyć ochronę domu, dzięki inteligentnym urządzeniom ostrzegającym o zagrożeniu. …

13 komentarzy

 1. Wiecej takicH wystepow,moze ludzie troche przystopuja i zastanowia sie po co zyja.W Warszawie tez Mazowsze spiewalo na Dworcu Centralntm.Pieknie tu jest wlasnie Polska!

  • Muzycy wspaniałe wykonali tę przepiękną kolende. Przez cały rok od czasu do czasu wracam do tego wykonania. Czekam na podobne zrealizowanie jakiejś Polskiej kolendy n. p. w Centrum Handlowym w Warszawie lub okolicach.

  • Muzycy wspaniałe wykonali tę przepiękną kolende. Przez cały rok od czasu do czasu wracam do tego wykonania. Czekam na podobne zrealizowanie jakiejś Polskiej kolendy n. p. w Centrum Handlowym w Warszawie lub okolicach.

 2. Szkoda że nikt nie zauważył że na pierwszym piętrze znajdował się Chór Uniwersytetu Szczecińskiego i że śpiewał kolędę Cicha Noc w 4 językach (polskim, niemieckim, angielskim, hiszpańskim i na koniec raz jeszcze w języku polskim).

 3. Wszystko pięknie, ale tak naprawdę kolędy śpiewa się w okresie Bożego Narodzenia a nie w adwencie..

 4. No i zrobił się wspaniały flash mob! Brawo!

 5. Panie Wojtku wyślij Pan do TVN i TVP bo jest się czym chwalić do tego zupełnie nie polityczne…
  Brawo My!!!

 6. i nie było oburzenia że to rani uczucia pogan i ateistów???? Przecież tekst jest o narodzinach Chrystusa

 7. na pewno obroty im skoczyły, święta w galerii handlowej która jest wizytówką bożego narodzenia, absurd

 8. PIĘKNIE, PIĘKNIE. MAM PRZYJEMNE WSPOMNIENIA Z POBYTU W GALERII. SWINOUJSCIE JEST PIĘKNE. SUPER KONCERT. Z DUŻĄ PRZYJEMNOŚCIĄ WYSLUCHALEM. MIRBAK ZE SKA

 9. Super jest siła jest nastrój ??????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.