Strona główna / Lokalne / Galeria handlowa w Świnoujściu. Nagle wszyscy zaczęli śpiewać najbardziej znaną kolędę

Galeria handlowa w Świnoujściu. Nagle wszyscy zaczęli śpiewać najbardziej znaną kolędę

Takiego wydarzenia w galerii handlowej Corso w Świnoujściu dawno nie było. W sobotę zaproszona przez Świnoujską Organizację Turystyczną orkiestra, zagrała kolędę „Cicha Noc”. Gdy muzycy grali na instrumentach, nagle zaczęli śpiewać ludzie stojący na piętrach – każdy w języku jakim potrafił. Było słychać polski, niemiecki, angielski, a nawet ukraiński.

Sobotnie wydarzenie w galerii handlowej miało związek z organizowanym koncertem świątecznym w sali teatralnej MDK. O godzinie 16.00 będzie można posłuchać najpiękniejszych utworów świątecznych. Do Świnoujścia przyjechało blisko 50 muzyków, którzy na co dzień koncertują w całej Polsce.

W imieniu organizatora Świnoujskiej Organizacji Turystycznej zapraszamy 15 grudnia o godz. 16.00 do sali MDK przy ulicy Matejki 11 na wyjątkowy koncert. Wstęp wolny.

Zobacz również

Silny wiatr oszczędził Świnoujście

Przy ul. 1-go Maja w Karsiborze doszło do nadłamania konarów przydrożnej topoli, które usunięto wykorzystując …

13 komentarzy

 1. Wiecej takicH wystepow,moze ludzie troche przystopuja i zastanowia sie po co zyja.W Warszawie tez Mazowsze spiewalo na Dworcu Centralntm.Pieknie tu jest wlasnie Polska!

  • Muzycy wspaniałe wykonali tę przepiękną kolende. Przez cały rok od czasu do czasu wracam do tego wykonania. Czekam na podobne zrealizowanie jakiejś Polskiej kolendy n. p. w Centrum Handlowym w Warszawie lub okolicach.

  • Muzycy wspaniałe wykonali tę przepiękną kolende. Przez cały rok od czasu do czasu wracam do tego wykonania. Czekam na podobne zrealizowanie jakiejś Polskiej kolendy n. p. w Centrum Handlowym w Warszawie lub okolicach.

 2. Szkoda że nikt nie zauważył że na pierwszym piętrze znajdował się Chór Uniwersytetu Szczecińskiego i że śpiewał kolędę Cicha Noc w 4 językach (polskim, niemieckim, angielskim, hiszpańskim i na koniec raz jeszcze w języku polskim).

 3. Wszystko pięknie, ale tak naprawdę kolędy śpiewa się w okresie Bożego Narodzenia a nie w adwencie..

 4. No i zrobił się wspaniały flash mob! Brawo!

 5. Panie Wojtku wyślij Pan do TVN i TVP bo jest się czym chwalić do tego zupełnie nie polityczne…
  Brawo My!!!

 6. i nie było oburzenia że to rani uczucia pogan i ateistów???? Przecież tekst jest o narodzinach Chrystusa

 7. na pewno obroty im skoczyły, święta w galerii handlowej która jest wizytówką bożego narodzenia, absurd

 8. PIĘKNIE, PIĘKNIE. MAM PRZYJEMNE WSPOMNIENIA Z POBYTU W GALERII. SWINOUJSCIE JEST PIĘKNE. SUPER KONCERT. Z DUŻĄ PRZYJEMNOŚCIĄ WYSLUCHALEM. MIRBAK ZE SKA

 9. Super jest siła jest nastrój ??????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.