Strona główna / Lokalne / W Świnoujściu otwarto nowoczesną klinikę stomatologiczną [FILM]

W Świnoujściu otwarto nowoczesną klinikę stomatologiczną [FILM]

Do tej pory leczenie nierzadko musiało być kierowane do większych, dobrze wyposażonych ośrodków poza Świnoujściem i stanowiło dla pacjentów ogromne wyzwanie nie tylko logistyczne, ale również finansowe. W sobotę uroczyście otwarto nowoczesną klinikę.

Klinika Denta Mare przy Placu Słowiańskim 3C zasili Świnoujście w nowoczesną stomatologię, przystępną cenowo nie tylko dla pacjentów lokalnych, ale również dla zagranicznych. 

– Oprócz samej implantologii będziemy zajmować się zmianą uśmiechu, czyli implantologią estetyczną. Czasami dzięki temu, że pacjent odzyskuje uśmiech, w jego życiu zmieniają się relacje – mówi lek. dent. Kamil Szewczyk z kliniki Denta Mare.

Klinika Denta Mare umożliwi kompleksowe leczenie, głównie poprzez zaawansowane metody diagnostyczne, takie jak tomografia komputerowa 3D, zmniejszające do minimum ryzyko powikłań.

Wyspecjalizowana kadra lekarzy specjalistów z najlepszych ośrodków w Polsce będzie korzystała w klinice z najnowocześniejszych technologii, dostępnych w stomatologii, oraz z materiałów z „górnej półki”, tak aby pacjenci na miejscu byli w pełni zaopatrzeni w leczenie z zakresu protetyki, stomatologii estetycznej, zachowawczej czy implantologii.

Klinika będzie skupiała się przede wszystkim na wykonywaniu zabiegów implantologicznych metodą małoinwazyjną. W oparciu o tomografię komputerową pacjenci będą skanowani, a implanty będą wszczepiane „wirtualnie”. Na tej podstawie tworzone będą szablony chirurgiczne, przez które implanty zakłada się bez potrzeby dodatkowej inwazji chirurgicznej, tzw. metodą „flapless” czyli bezpłatową. Tym samym zabieg skraca się do minimum, jest w 100% bezbolesny, a szablony sprawiają, że implanty mogą być wszczepione tylko w sposób zaplanowany wcześniej. Korony protetyczne natomiast będą tworzone cyfrowo i wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych będą wracać do kliniki w celu odbudowy. Jest to pierwszy ośrodek w tej części Polski, dający taką możliwość.

 

Zobacz również

Wiemy do kiedy będzie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Barlickiego

Od kilku dni zamknięty jest przejazd kolejowo – drogowy ul. Barlickiego przy ul. Ludzi Morza. …

2 komentarze

  1. W Polsce, Europie nikt nie potrafi wykonać korony. Jedynie tylko w Stanach,. Tam wszystko jest najlepsze, największe, najładniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.