Strona główna / Lokalne / Międzyzdroje. To był udany Jarmark i Festiwal Choinki

Międzyzdroje. To był udany Jarmark i Festiwal Choinki

W niedzielę 16.12.2018 r. Nadleśnictwo Międzyzdroje było współorganizatorem Międzyzdrojskiego Jarmarku Świątecznego i Festiwalu Choinki.

W niedzielę 16.12.2018 r. Nadleśnictwo Międzyzdroje było współorganizatorem Międzyzdrojskiego Jarmarku Świątecznego i Festiwalu Choinki. Załoga nadleśnictwa przygotowała szereg atrakcji dla odwiedzających jarmark.

Do udziału w konkursach edukacyjnych zapraszano najmłodszych uczestników. Dzieci mogły wykazać się wiedzą przyrodniczą, w zamian obdarowane zostały upominkami promującymi Lasy Państwowe.

Stoisko gastronomiczne zapewniło gościom kiełbaskę i kaszankę z grilla oraz kawę i herbatę, oczekując w zamian jedynie uśmiechu i dobrego humoru.

Największą popularnością cieszyło się jednak stoisko z choinkami, które nadleśnictwo sprzedawało na tegorocznym spotkaniu. Nabywcy chwalili sobie jakość oraz wygląd świątecznych drzewek.

Pracownicy nadleśnictwa zadowoleni z frekwencji i świątecznej atmosfery na niedzielnym jarmarku, zapewniają, że za rok ponownie spotkają się w międzyzdrojskim amfiteatrze.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia za rok.

Źródło: Nadleśnictwo Międzyzdroje

Zobacz również

Niedzielski: od wtorku testy antygenowe można przeprowadzać w POZ, resort będzie je podawać w codziennych statystykach od środy

Od wtorku testy antygenowe można już przeprowadzać w Podstawowej Opiece Zdrowotnej, prezes NFZ wydał zarządzenie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.