Strona główna / Lokalne / Ten film wzruszył niektórych do łez. Dotarł do 730 tys. użytkowników Facebooka

Ten film wzruszył niektórych do łez. Dotarł do 730 tys. użytkowników Facebooka

Na filmie nagranym w świnoujskiej galerii handlowej widać magię świąt. Gdy umieszczaliśmy go na naszym profilu na Facebooku nie sądziliśmy, że stanie się tak popularny. W zaledwie tydzień, nagranie odtworzono 730 tys. razy. Wśród 5 tys. komentujących, wiele osób przyznało, że wzruszyli się oglądając ludzi spontanicznie śpiewających kolędę.

– Siedzę na przerwie w pracy i łzy mi po policzkach spływają – tak właśnie wygląda moja Polska i za taką tęsknię – napisała pod nagraniem Urszula Sanecka. – Więcej takich miłych chwil może wreszcie ludzie się opamiętają i zaczną okazywać sobie miłość i dobroć. Szacunek wielki za pomysł –z kolei napisała Barbara Osoba.

Nagranie powstało w grudniu w galerii handlowej w Świnoujściu. Na zaproszenie Świnoujskiej Organizacji Turystycznej, tego dnia w sali teatralnej MDK odbył się koncert świąteczny. Na kilka godzin przed próbą generalną, muzycy z instrumentami i chórzyści pojawili się w galerii handlowej. Mieli zagrać i zaśpiewać kolędę „Cicha Noc” w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Nikt nie przypuszczał, że gdy zaczną śpiewać, ludzie stojący na piętrach spontanicznie do nich dołączą.

Przedświąteczna gorączka coraz częściej bowiem sprawia, że zapominamy o tym, co jest w nich najważniejsze. Ten film pomaga przez chwilę odnaleźć magię świąt i zrozumieniu tego wyjątkowego czasu. Nie powstałby, gdyby nie muzycy z Orkiestry Grodzkiej oraz Chór Uniwersytetu Szczecińskiego.

Nagle wszyscy w galerii handlowej zaczęli śpiewać kolędę

Musicie to zobaczyć! Nagle wszyscy w galerii handlowej zaczęli śpiewać kolędę ???

Opublikowany przez swinoujskie.info Sobota, 15 grudnia 2018

Zobacz również

Pamięci Tych, którzy nie powrócili z morza

Morski żywioł nie był nigdy Waszym wrogiem, nie był też przyjacielem. Ale wiedzieliście doskonale, że …

6 komentarzy

  1. Jak nazywa sie ta galeria handlowa prosze o adres moi znajomi z USA Orissa o lokalizacje pueknie wychonanie Merry Christmas

  2. Nie dziwię się. Mnie też wzruszył. Świetna sprawa. Naprawdę

  3. To było naprawdę piękne. Życzę wszystkim Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym roku.

  4. ᴵᴺᵀᴱᴿᴸᴼᴷᵁᵀᴼᴿ

    Przestańcie się mazać . . .

  5. Znakomita reklama galerii handlowej, teraz w całym kraju Świnoujście będzie się kojarzyć ze sklepem i spontanicznym? występem orkiestry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.