Strona główna / Lokalne / Czy Świnoujście jest najładniej oświetlonym miastem w Polsce?

Czy Świnoujście jest najładniej oświetlonym miastem w Polsce?

Trwa akcja „Świeć się z Energą”, która już od dziesięciu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem mieszkańców polskich miast, rywalizujących o miano Świetlnej Stolicy Polski.

Fotografowanie przepięknych dekoracji i budowanie świątecznej atmosfery stało się wyczekiwanym zwyczajem i okazją do pomocy potrzebującym. W tegorocznej, jubileuszowej edycji, do zwycięskich miast trafią charytatywne nagrody o łącznej wartości aż 200 000 zł. W ramach akcji tradycyjnie przygotowano również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla amatorów świątecznej fotografii.

O tytuł najpiękniej oświetlonych miast na święta, jak co roku, ubiegają się miasta z całego kraju. Do tej pory chęć udziału w plebiscycie zgłosiło już kilkadziesiąt miast i liczba ta sukcesywnie rośnie każdego dnia.

Na swoje miasto w wojewódzkim etapie Plebiscycie można głosować online lub sms-owo do 7 stycznia. Taka forma plebiscytu wynika z regulaminu i jest sprawdzoną i skuteczną metodą na zapewnienie uczciwości i transparentności. Kandydatury do Plebiscytu Miast można zgłaszać do 4 stycznia.

Harmonogram 10. edycji „Świeć się z Energą”

  • I etap Plebiscytu Miast trwa do 7 stycznia 2019 (dodawanie miast do 4 stycznia 2019)
  • II etap Plebiscytu Miast: głosowanie w dniach 11-18 stycznia 2019

Więcej informacji o plebiscycie i konkursach w ramach „Świeć się z Energą” na stronie SwiecSie.plFacebooku i Instagramie.

Współorganizatorami i partnerami X edycji akcji „Świeć się z Energą” są: Grupa Energa, Grupa Polska Press, spółka Energa Oświetlenie oraz oficjalny sklep akcji – sklep.energa.pl

Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.

Zobacz również

Grupa Morska: 2000 zł nagrody w konkursie choinkowym dla szkół

„Niedawno skierowaliśmy do Prezydenta wniosek o organizację konkursu dla dzieci, który polegałby na utworzeniu kompozycji …

3 komentarze

  1. Nie mam co prawda wielkiego porównania, ale uważam, że Świnoujście naprawdę bardzo ładnie jest przystrojone. Zresztą wystarczy pójść na plac Wolności i posłuchać, jak ludzie chwalą

  2. Świnoujscie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.