Strona główna / Lokalne / Świnoujski sztab WOŚP zaprezentował program finałowych działań
Foto: WOŚP Świnoujście

Świnoujski sztab WOŚP zaprezentował program finałowych działań

Już 2 stycznia w filii Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Mieszka I pojawiły się pierwsze osoby, które postanowiły włączyć się do akcji „Kropla życia dla WOŚP”. Wraz z akcją uruchomiony został pierwszy z liczników 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Ten będzie notował litry krwi oddanej do banku Orkiestry.

Na kolejnym, który pojawi się w świnoujskim Sztabie WOŚP 13 stycznia, przez cały dzień aktualizowany będzie wynik zbiórki pieniędzy, które, przypomnijmy, Fundacja WOŚP postanowiła przeznaczyć na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Warto podkreślić, że mimo, iż świnoujski szpital miejski nie jest specjalistyczną placówką medyczną, to od lat, po kolejnych finałach Orkiestry, także tu trafia nowoczesny sprzęt zakupiony ze środków Fundacji WOŚP. Dlatego też po raz kolejny, także pracownicy szpitala włączają się w tym roku do finałowego grania otwierając swoje pracownie w cyklu pod hasłem „Ile serca mamy tyle damy!”.

PROGRAM WOŚP 2019 KLIKNIJ TUTAJ

    W sztabie WOŚP w Świnoujściu kończą się przygotowania do tego wielkiego przedsięwzięcia jakim będzie kolejny miejski finał. Cały czas do sztabu napływają zgłoszenia od osób i grup, które chciałyby włączyć się do akcji i proszą o wydelegowanie wolontariusza z puszką na organizowane przez siebie wydarzenia. O takich inicjatywach będziemy oczywiście starali się na bieżąco informować na stronie wosp.swinoujscie.pl i poprzez media jednak ramowy program najważniejszych imprez najbliższych dni i finałowej niedzieli nie powinien ulec już zmianie. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszymi propozycjami, udziału i propagowania idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestry, której serce bije dla najmłodszych i najsłabszych serduszek w szpitalach całej Polski!     

 

Zobacz również

Drużyna Bizona Cerkwica nie przyjechała na mecz z Prawobrzeżem Świnoujście

Drużyna Bizona Cerkwica zgłosiła chęć uczestnictwa w Pucharze Prezesa ZZPN. Na dwie godziny przed meczem …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.