poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Ul. Wojska Polskiego – wstępny harmonogram dalszych prac

Ul. Wojska Polskiego – wstępny harmonogram dalszych prac

Do zrobienia jest jeszcze mnóstwo. Budowa trwa. Na wyasfaltowanym odcinku ustawione są słupki ograniczające jezdnię i obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km na godz. Jeździmy po tzw. warstwie wiążącej asfaltu. Ostatnia warstwa (ścieralna) będzie wylana dopiero na zakończenie całej inwestycji, późną wiosną przyszłego roku.

W styczniu prace zostaną wznowione od ułożenia płyt pod tymczasową jezdnię łączącą asfaltowy fragment ze skrzyżowaniem z ul. Chodorowskiej.

W miesiącach styczeń – marzec ma być przebudowany ten fragment ul. Wojska Polskiego wraz z krzyżówką z ul. Bałtycką. Jednocześnie będzie budowana infrastruktura po obu stronach jezdni od granicy do ul. Chodorowskiej.

Do końca kwietnia powinien być przebudowany odcinek pomiędzy ulicami Chodorowskiej i Roosevelta. Na maj wyznaczono przebudowę odcinka od skrzyżowania z ul. 11 Listopada (wraz z krzyżówką) do ul. Leśmiana. Na koniec czyli w czerwcu odbędzie się przebudowa fragmentu pomiędzy ulicami Roosevelta i 11 Listopada. Dopiero po przebudowie wszystkich fragmentów, na całej długości 1600 m. zostanie wyłożona ostatnia warstwa asfaltu.

Źródło: UM Świnoujście

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

Jeden komentarz

  1. ⎝⎧⎝⎞⎫⎨⎬⎧⎛⎠⎫⎠

    Pieprzą się z tą ulicą, jak jakieś niedorozwoje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.