Strona główna / Lokalne / Pies pozostawiony w mieszkaniu sam sobie. Żył we własnych odchodach

Pies pozostawiony w mieszkaniu sam sobie. Żył we własnych odchodach

Jeden z mieszkańców Świnoujścia pozostawił psa na pastwę losu. Zwierzak bez odpowiedniej opieki przestał być wyprowadzany na spacer, zaczął załatwiać się w mieszkaniu i gdyby nie przypadkowe osoby, prawdopodobnie by zdechł.

O sprawie została powiadomiona Fundacja Animals Przystań Świnoujście. Właściciel kompletnie nie poradził sobie z obowiązkiem sprawowania opieki nad zwierzakiem. We wtorek wezwano policję i poproszono o pomoc straż pożarną. Pomógł też weterynarz Maciej Kolanek.

– Właściciel psa to osoba nieporadna życiowo, żyje w swoim świecie, w którym nie miejsca dla zwierzęcia. Dziś piesek został zabrany z mieszkania, nie było ta łatwe, bo był agresywny do obcych ludzi – mówią przedstawiciele fundacji.

Pies został odebrany swojemu dotychczasowemu właścicielowi i trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu.

Foto: Fundacja Animals Przystań Świnoujście

Zobacz również

Kolejny raport z prac przy budowie tunelu pod Świną

Na wyspie Uznam wykańczany jest wiadukt w ciągi ulicy Karsiborskiej. W ubiegłym tygodniu z asfaltu …

3 komentarze

  1. Wszyscy przejmują się tylko psem, a może równocześnie z wezwaniem weterynarza powinno wezwać się również pomoc temu człowiekowi!?
    Lekarz, pomoc społeczna, itp.

  2. Na cholere biora zwierzeta jak sami z siba nie potrafia sobie dac znac . Moim zdaniem powinno byc wysoko karane takie decyzje . Chocby dla przykladu .

    • Jestem pewien !

      Masz rację… powinno być wysoko karane… takie decyzje! Tak samo jak pisanie po pijaku bo trzeźwy to raczej nie byłeś pisząc sromotne bzdury ! Gigantyczna ilość błędów do tego ani ładu ani składu wypowiedzi aż żal czytać coś takiego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.