Strona główna / Lokalne / Pies pozostawiony w mieszkaniu sam sobie. Żył we własnych odchodach

Pies pozostawiony w mieszkaniu sam sobie. Żył we własnych odchodach

Jeden z mieszkańców Świnoujścia pozostawił psa na pastwę losu. Zwierzak bez odpowiedniej opieki przestał być wyprowadzany na spacer, zaczął załatwiać się w mieszkaniu i gdyby nie przypadkowe osoby, prawdopodobnie by zdechł.

O sprawie została powiadomiona Fundacja Animals Przystań Świnoujście. Właściciel kompletnie nie poradził sobie z obowiązkiem sprawowania opieki nad zwierzakiem. We wtorek wezwano policję i poproszono o pomoc straż pożarną. Pomógł też weterynarz Maciej Kolanek.

– Właściciel psa to osoba nieporadna życiowo, żyje w swoim świecie, w którym nie miejsca dla zwierzęcia. Dziś piesek został zabrany z mieszkania, nie było ta łatwe, bo był agresywny do obcych ludzi – mówią przedstawiciele fundacji.

Pies został odebrany swojemu dotychczasowemu właścicielowi i trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu.

Foto: Fundacja Animals Przystań Świnoujście

Zobacz również

Rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na sprowadzenie ciała do Polski

Umarł dobry człowiek, kochający mąż i ojciec. Pochodził z małej miejscowości, był ojcem trójki dzieci, …

3 komentarze

  1. Wszyscy przejmują się tylko psem, a może równocześnie z wezwaniem weterynarza powinno wezwać się również pomoc temu człowiekowi!?
    Lekarz, pomoc społeczna, itp.

  2. Na cholere biora zwierzeta jak sami z siba nie potrafia sobie dac znac . Moim zdaniem powinno byc wysoko karane takie decyzje . Chocby dla przykladu .

    • Jestem pewien !

      Masz rację… powinno być wysoko karane… takie decyzje! Tak samo jak pisanie po pijaku bo trzeźwy to raczej nie byłeś pisząc sromotne bzdury ! Gigantyczna ilość błędów do tego ani ładu ani składu wypowiedzi aż żal czytać coś takiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.