Strona główna / Lokalne / Autorska kuchnia w restauracji „Rondo”

Autorska kuchnia w restauracji „Rondo”

Na początku nowego roku Świnoujście wzbogaciło się o nową, oryginalną restaurację „Rondo”. Mieści się przy ul. Piastowskiej 35 i wchodzi w skład Kwartału Róży Wiatrów.

Starannie zaprojektowane i wykończone wnętrze z widokiem na kuchnię mieści stoły na trzydzieści kilka osób. W razie potrzeby można również wykorzystać sale konferencyjne. Jeszcze przed otwarciem „Ronda” zakontraktowano już pierwsze przyjęcia.

Szefem kuchni został Paweł Cieślak, bardzo młody kucharz z … bardzo dużym doświadczeniem zdobytym w renomowanych restauracjach Warszawy i Wrocławia. Wystarczy powiedzieć, że Paweł Cieślak jest uczniem Wojciecha Amaro, którego warszawska restauracja chlubi się gwiazdką Michelina.

– Moją ambicją jest tworzenie kuchni autorskiej, która spodoba się wymagającym gościom i … nie zrujnuje ich kieszeni. Menu będzie niezbyt długie i często zmieniane. Zgodnie z oczekiwaniami nie zabraknie elementów kuchni włoskiej. Specjalną kartę przygotowujemy dla dzieci.

Dorota Klupsz,  dyrektor ds. sprzedaży spółki Arkada Inwest – operatora całego obiektu ma ciekawe plany organizacji spotkań tematycznych: muzycznych, literackich i oczywiście kulinarnych. Będzie to również miejsce promocji twórczości plastycznej.

Inwestorem całego obiektu jest Towarzystwo Budowlane Arkada, a wykonawcą Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko.

Zobacz również

Opera na plaży. Szlagiery scen operowych, operetkowych i musicalowych

To już II edycja Letniego Festiwalu Operowego, który po ubiegłorocznym sukcesie powraca do amfiteatru w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.