Strona główna / Lokalne / Sztukaferia w Miejskim Domu Kultury

Sztukaferia w Miejskim Domu Kultury

Pracownie Miejskiego Domu Kultury mają się czym pochwalić. Niesamowite grafiki, fantastyczne obrazki i wielkoformatowe prace robią wrażenie.

26 stycznia w sobotę o godzinie 18:00 odbędzie się wernisaż wyjątkowej wystawy: Sztukaferia. Przestrzeń Galerii Art na czas ekspozycji wypełni kolor i niepowtarzalna magia dziecięcej wyobraźni. Autorami prac są młodzi uczestnicy zajęć plastycznych w MDK. Pod kierunkiem trzech instruktorów, Aleksandry Nowak, Aleksandry Borelowskiej i Jacka Walczaka realizują w pracowniach plastycznych i pracowni grafiki wiele twórczych projektów. Wybrane dzieła będzie można podziwiać przez dwa tygodnie. Feria barw, form i pomysłów, zaskakująca interpretacja tematu, świat twórczości dziecka rzadko prezentowany jest w przestrzeni galerii. Prace dzieci zrealizowane podczas zajęć w MDK wielokrotnie zdobywały nagrody w ogólnopolskich konkursach plastycznych. Tytuł wystawy nawiązuje do bogatej oferty zajęć artystycznych organizowanych podczas ferii zimowych 2019r.

Serdecznie zapraszamy 26 stycznia, wstęp wolny.

Pracownie Miejskiego Domu Kultury prowadzone przez: Aleksandrę Nowak, Aleksandrę Borelowską i Jacka Walczaka. W MDK funkcjonuje również Ośrodek Działań Teatralnych, który prężnie realizuje teatralne i aktorskie projekty w mieście i na scenie Miejskiego Domu Kultury.

Zobacz również

Kolejny raport z prac przy budowie tunelu pod Świną

Na wyspie Uznam wykańczany jest wiadukt w ciągi ulicy Karsiborskiej. W ubiegłym tygodniu z asfaltu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.