Strona główna / Lokalne / Śnieżnie na 134. parkrunie. Pobiegło 58 osób

Śnieżnie na 134. parkrunie. Pobiegło 58 osób

„Jest zima to musi być zimno – takie są odwieczne prawa natury’. Takim cytatem polskiego klasyka filmu można by określić dzisiejsze warunki biegowe panujące w Parku Zdrojowym. Ale bynajmniej nie zniechęciło to zagorzałych sympatyków porannego biegania od wzięcia udziału w 134. parkrun Świnoujście. Przed startem uhonorowano Radosława Poteralskiego stosownym certyfikatem wstąpienia do ekskluzywnego klubu zawodników, którzy ukończyli 50 biegów w ramach parkrun.

Po tej ceremonii nastąpił start do pięciokilometrowego biegu po zdrojowych alejkach, w którym wzięło udział 58 biegaczy. Wśród nich było 22 zawodników płci pięknej i 36 zawodników płci silnej, 6 osób po raz pierwszy wzięło udział w parkrunowym biegu, a 1 osoba poprawiła swój najlepszy dotychczasowy wynik. Najszybciej trasę pokonały panie Monika MURAWSKA (25,32), Aleksandra JAWORSKA (25,39) i Małgorzata ŚLIWIŃSKA (26,03). Wśród panów najkrócej na trasie przebywali: Robert DERDA (20,17), Marcin CHWIEJ (21,43) oraz Piotr KUDAŚ (21,43). Najlepszym gratulujemy pozycji, a pozostałym jak zwykle wytrwałości w osiąganiu celów. Szczegółowe wyniki można zobaczyć na http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/ostatnierezultaty/

Nad bezpieczeństwem oraz sprawnym przebiegiem #134 parkrun Świnoujście czuwało dzisiaj 16 wolontariuszy, którzy mimo chłodu wytrwali na swoich posterunkach i przy swoich zadaniach za co dziękujemy im bardzo gorąco. Ponowne ukłony w geście podziękowania za cotygodniowe wsparcie ślemy dla naszych partnerów lokalnych – Hotelowi „Trzy Wyspy”, Uzdrowisku Świnoujście S.A. oraz Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu „HOL”.

A za tydzień w pierwszą sobotę lutego, jak zwykle punktualnie o godz. 9.00 wystartuje w Parku Zdrojowym kolejny bieg #135 parkrun Świnoujście, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych – tych bardziej i tych mniej, nie czekajcie na idealne warunki pogodowe,najlepiej zacząć od przyszłej soboty. A z nami naprawdę łatwo i przyjemnie rozpoczyna się dzień. Zapraszamy.

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.