sobota , 1 października 2022
Strona główna / Lokalne / Nowa toaleta przy plaży. Od dziś już czynna

Nowa toaleta przy plaży. Od dziś już czynna

O dziś (1 lutego) czynna jest nowa murowana toaleta przy ostatnim wejściu na plażę na końcu ulicy Uzdrowiskowej. Obiekt jest całoroczny.

Wykonawcą był – wybrany w przetargu – świnoujski zakład budowlany „Efekt”. Budynek składa się z dwóch części. Pierwsza to toalety, w tym dla niepełnosprawnych oraz miejscem z przewijakiem dla niemowląt. Druga przeznaczona jest na wypożyczalnię sprzętu plażowego lub mały punkt gastronomiczny. Pełny koszt inwestycji (razem z podłączeniem do wody, prądu i kanalizacją) to prawie 900 tys. złotych.

Administratorem obiektu, podobnie, jak pozostałych tego typu znajdujących się przy wejściach na plażę, jest Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”. Pod koniec stycznia w przetargu wyłoniono dzierżawcę, który podobnie jak w przypadku innych znajdujących się w przejściach na plażę murowanych toalet, będzie dbał o czystość i zarządzał obiektem. Opłata za skorzystanie z toalety to 2 zł.

Info i fot: BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Chcesz pracować w dziale utrzymania tunelu? Jest praca

Jest praca. Inspektor w dziale utrzymania tunelu pod Świną. Kandydaci powinni mieć wykształcenie min. średnie …

4 komentarze

  1. Informacja na miarę naszego miasta – otwarto nowy kibel. Jest się z czego cieszyć! Ile kosztował? Prawie milion złotych? Mieszkania komunalne lepiej budujcie na nie kible.

  2. Fajna impreza, zabawa i imprezy obok. super.

  3. Niemieckie małe kurorty mogą zrobić wszystkie toalety na promenadzie bezpłatne. My miasto z ogromnym budżetem kasujemy 2 zł. No super!

  4. Niemieckie małe kurorty mogą zrobić wszystkie toalety na promenadzie bezpłatne. My miasto z ogromnym budżetem kasujemy 2 zł. No super!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.