Strona główna / Lokalne / Twoje Radio 99,5 FM z informacjami ze Świnoujścia

Twoje Radio 99,5 FM z informacjami ze Świnoujścia

Na początku lutego do zespołu Twojego Radia dołączył reporter w Świnoujściu. Wkrótce grono reporterów ma wzmocnić się o kolejne osoby.

Wydarzenia ze Świnoujścia i okolic będzie relacjonować Wojciech Basałygo. Twoje Radio emituje lokalne informacje co dwie godziny. W gronie dziennikarzy newsroomu są także: Paweł Bieg, Beata Łaptuta, Iwona Mazurek – Orłowska, Krystian Nakielski, a wkrótce mają do nich dołączyć nowe osoby. Obecnie trwają rozmowy z kandydatami chcącymi współpracować ze stacją.

Twoje Radio gra w Stargardzie, Szczecinie, Maszewie, Pyrzycach, Goleniowie, Myśliborzu, Koszalinie, a od niedawna w Świnoujściu na częstotliwości 99,5 Mhz.

– W wielu miastach Pomorza Zachodniego nie ma lokalnych stacji radiowych. Chcemy to zmienić, aby mieszkańcy na bieżąco wiedzieli co dzieje się w ich okolicy. Nasi słuchacze mogą być pewni, że gdy będzie się działo coś ważnego, na miejscu będą nasi reporterzy gotowi  relacjonować wydarzenia na bieżąco – mówi Jacek Dziakowicz, właściciel stacji.

Jacek Dziakowicz uruchomił rozgłośnię (początkowo Radio Stargard) w Stargardzie w 2014 roku. W kolejnych latach starał się o rozszerzenie koncesji na następne miasta Pomorza Zachodniego.

W Świnoujściu antena nadawcza zainstalowana została na kominie ciepłowni przy ulicy Grunwaldzkiej. Zasięgiem obejmuje Świnoujście oraz Międzyzdroje.

Zobacz również

Miejski Dom Kultury zawiesza zajęcia grupowe

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne na terenie kraju, od dzisiaj, 26 października do 30 listopada …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.