Strona główna / Lokalne / Twoje Radio 99,5 FM z informacjami ze Świnoujścia

Twoje Radio 99,5 FM z informacjami ze Świnoujścia

Na początku lutego do zespołu Twojego Radia dołączył reporter w Świnoujściu. Wkrótce grono reporterów ma wzmocnić się o kolejne osoby.

Wydarzenia ze Świnoujścia i okolic będzie relacjonować Wojciech Basałygo. Twoje Radio emituje lokalne informacje co dwie godziny. W gronie dziennikarzy newsroomu są także: Paweł Bieg, Beata Łaptuta, Iwona Mazurek – Orłowska, Krystian Nakielski, a wkrótce mają do nich dołączyć nowe osoby. Obecnie trwają rozmowy z kandydatami chcącymi współpracować ze stacją.

Twoje Radio gra w Stargardzie, Szczecinie, Maszewie, Pyrzycach, Goleniowie, Myśliborzu, Koszalinie, a od niedawna w Świnoujściu na częstotliwości 99,5 Mhz.

– W wielu miastach Pomorza Zachodniego nie ma lokalnych stacji radiowych. Chcemy to zmienić, aby mieszkańcy na bieżąco wiedzieli co dzieje się w ich okolicy. Nasi słuchacze mogą być pewni, że gdy będzie się działo coś ważnego, na miejscu będą nasi reporterzy gotowi  relacjonować wydarzenia na bieżąco – mówi Jacek Dziakowicz, właściciel stacji.

Jacek Dziakowicz uruchomił rozgłośnię (początkowo Radio Stargard) w Stargardzie w 2014 roku. W kolejnych latach starał się o rozszerzenie koncesji na następne miasta Pomorza Zachodniego.

W Świnoujściu antena nadawcza zainstalowana została na kominie ciepłowni przy ulicy Grunwaldzkiej. Zasięgiem obejmuje Świnoujście oraz Międzyzdroje.

Zobacz również

Jacek i Michał na zawodach w zimowym pływaniu w Gdyni

W dniach 4-5.02.2023 r. w Gdyni na Marinie Gdyńskiej odbyły się zawody zimowego pływania Gdynia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.