Strona główna / Lokalne / Wycinka drzew na ulicy Niedziałkowskiego

Wycinka drzew na ulicy Niedziałkowskiego

Urząd Miejski w Świnoujściu informuje, że do 28 lutego 2019 roku w związku z wycinką starych drzew, na ulicy Niedziałkowskiego nastąpi zmiana organizacji ruchu pojazdów. Prace prowadzone będą na środkowym odcinku ulicy o długości ok. 30 metrów, w godzinach od 7.30 do godz. 16.30. W tym czasie ruch pojazdów będzie odbywał się lewym pasem ruchu.

Po godz. 16.30 do godz. 07.30 następnego dnia ulica będzie przejedna na całej szerokości. Kierowanie ruchem zrealizuje firma wykonująca wycinkę. W czasie prac wycinkowych należy liczyć się z chwilowymi całkowitymi wstrzymaniami przejazdu pojazdów ulicą Niedziałkowskiego w celu usuwania elementów drzew, które upadną jezdnię.

Prosimy o nieparkowanie pojazdów w czasie prac w pasie  jezdni tymczasowo wyłączonym oznakowaniem z parkowania.

Prosimy również o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz respektowanie poleceń osób nadzorujących wycinkę.

Za utrudnienia przepraszamy.

WIM UM

Zobacz również

Barwy muzyki organowej i fletowej

W  kolejnym festiwalowym koncercie (16.08)  wystąpili; znany świnoujskiej publiczności wybitny organista i improwizator Tomasz Adam …

2 komentarze

  1. Wyciąć prawdziwe drzewa. Postawić betonowe drzewa. Na nich posadzić betonowe wróble i odtwarzać ich ćwierkanie z taśmy.

  2. No, nareszcie! Myślałam,że czekają aż same się przewrócą na ludzi i samochody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.