Strona główna / Lokalne / Uwaga ważne! Dotyczy dowodów osobistych

Uwaga ważne! Dotyczy dowodów osobistych

Osoby, które zamierzają w najbliższych dniach złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego mogą to zrobić w Urzędzie Miasta Świnoujście przy ulicy Wojska Polskiego 1/5 do godziny 11.30 w piątek 1 marca 2019 lub poprzez ePUAP do 26 lutego 2019 włącznie. Potem dopiero od 4 marca 2019.

Kilkudniową przerwę techniczną w przyjmowaniu wniosków wprowadza Ministerstwo Cyfryzacji w związku z wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną.
Od 4 marca 2019 r. będzie można ponownie składać wnioski. Dowody osobiste będą wyglądały podobnie jak dotąd, z tym że będą zawierały warstwę elektroniczną.
Dotychczas wydane dowody zachowują ważność do terminu, który jest na nich wpisany. Osoby, które mają dowód wydany na czas nieoznaczony również nie muszą wymieniać dokumentu.
Więcej informacji można uzyskać tu: https://obywatel.gov.pl/dokumenty-i-dane-osobowe/informacja-dla-osob-wnioskujacych-o-dowod-osobisty

Zobacz również

Plażowy czyścioch wjechał na plażę w Świnoujściu. Oto efekty!

Gruntowne czyszczenie plaży w Świnoujściu. Ośrodek Sportu i Rekreacji Wyspiarz rozpoczął zabiegi pielęgnacyjne na świnoujskiej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.