Strona główna / Lokalne / Karnawałowy nastrój na 139. parkrunie

Karnawałowy nastrój na 139. parkrunie

Na parkrunie w dzień biegowy takie słyszy się rozmowy: „Może by tak czas poprawić, przed czy po się herbaty napić, czy zabrałem kod kreskowy, może mogłem ubrać dres ten nowy, czemu znów jest tak zimno, jak wyprzedzać się powinno, jak już jestem to pobiegnę, jak przybiegnę mistrzem będę…” I tak oto w radosnym nastroju na karnawałowym 139 parkrunie pojawiło się 64 uczestników z czego 27 to panie, a 37 to panowie. Oprócz stałych bywalców tylko jedna osoba zdecydowała się rozpocząć swoją biegową przygodę właśnie dzisiaj, a aż 11 postanowiło zacząć nowy miesiąc najlepszym wynikiem życiowym. Gratulujemy wszystkim wytrwałości oraz wybiegania tłusto-czwartkowych pączkowych kalorii. Mroźna aura najbardziej zmotywowała do szybkiego minięcia linii mety przeurocze panie: Klaudynę MAŁOCHĘ (24:36), Monikę MURAWSKĄ (25:14) oraz Aleksandrę JAWORSKĄ (25:21). Wśród panów najlepiej z chłodem, czasem i dystansem poradzili sobie: Piotr KUDAŚ (21:09), Łukasz GAWLE (21:54 – NEW PB) oraz Paweł SZCZERBATY (21:57). Szczegółowych wyników należy szukać pod adresem:
http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/historiabiegu/

Za fantastyczny nastrój oraz bezpieczeństwo uczestników parkrun #139 odpowiadało dzisiaj 17 wolontariuszy za co jak zwykle, jak co tydzień, serdecznie im dziękujemy. Naszemu lokalnemu partnerowi – Hotelowi „Trzy Wyspy”za cotygodniowe wsparcie naszych biegów także bardzo dziękujemy.
A za tydzień, jak się pewnie domyślacie będzie znów sobota – a jak sobota to parkrun – już okrąglutki 140. Z pewnością będzie to bardziej kobiecy bieg – przynajmniej taką mamy nadzieję – więc liczymy na was drogie panie. Panów oczywiście także zapraszamy, bo czymże byłby bieg pięknych pań bez towarzystwa równie uroczych panów. Zatem widzimy się za tydzień, jak zwykle o 9.00 w tym samym miejscu (obok boiska w Parku Zdrojowym) z dobrym humorem i uśmiechem na twarzy.

Zobacz również

Nawet będąc na urlopie można pamiętać o Bohaterach

W Świnoujściu w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, ratownicy wodni o godzinie 17 zapalili biało-czerwone flary. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.