Strona główna / Lokalne / Policjanci uratowali mężczyznę leżącego na ulicy

Policjanci uratowali mężczyznę leżącego na ulicy

Mł. asp. Łukasz Matwiejko oraz st. sierż. Adam Windak z policji w Świnoujściu udzielili pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie. Leżący na ulicy 65-latek nie dawał oznak życia, jednak policjanci natychmiast przystąpili do resuscytacji, walcząc o jego życie. Ich starania przyniosły efekt, ponieważ mężczyźnie wróciły funkcje życiowe. Funkcjonariusze prowadzili akcję ratunkową do czasu przybycia załogi karetki pogotowia.

Do zdarzenia doszło we wtorek ok. godz. 1 w nocy. Policjanci odnaleźli na ulicy nieprzytomnego mężczyznę. Natychmiast przystąpili do akcji ratunkowej. Resuscytacja przywróciła nieprzytomnemu funkcje życiowe. Mężczyzna został odwieziony do szpitala. Uratowany nie posiadał przy sobie żadnego dokumentu, jednak policjanci szybko dotarli do jego rodziny i ustalili, że 65-latek jest mieszkańcem pobliskiej okolicy i stracił przytomność niedługo po wyjściu z domu.

Lekarz stwierdził, że fakt udzielenia szybkiej pomocy był kluczowy. O uratowaniu życia mężczyźnie zadecydowała natychmiastowa reakcja i pomoc udzielona przez policjantów.

Zobacz również

Piłka koszykowa dziewcząt w ramach liceliady 2022/2023

W środę 1 lutego, w hali sportowej Uznam Arena przy  ulicy Grodzkiej 5 odbyły się …

Jeden komentarz

  1. Brawo Panowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.