Strona główna / Lokalne / Policjanci uratowali mężczyznę leżącego na ulicy

Policjanci uratowali mężczyznę leżącego na ulicy

Mł. asp. Łukasz Matwiejko oraz st. sierż. Adam Windak z policji w Świnoujściu udzielili pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie. Leżący na ulicy 65-latek nie dawał oznak życia, jednak policjanci natychmiast przystąpili do resuscytacji, walcząc o jego życie. Ich starania przyniosły efekt, ponieważ mężczyźnie wróciły funkcje życiowe. Funkcjonariusze prowadzili akcję ratunkową do czasu przybycia załogi karetki pogotowia.

Do zdarzenia doszło we wtorek ok. godz. 1 w nocy. Policjanci odnaleźli na ulicy nieprzytomnego mężczyznę. Natychmiast przystąpili do akcji ratunkowej. Resuscytacja przywróciła nieprzytomnemu funkcje życiowe. Mężczyzna został odwieziony do szpitala. Uratowany nie posiadał przy sobie żadnego dokumentu, jednak policjanci szybko dotarli do jego rodziny i ustalili, że 65-latek jest mieszkańcem pobliskiej okolicy i stracił przytomność niedługo po wyjściu z domu.

Lekarz stwierdził, że fakt udzielenia szybkiej pomocy był kluczowy. O uratowaniu życia mężczyźnie zadecydowała natychmiastowa reakcja i pomoc udzielona przez policjantów.

Zobacz również

Rośnie budynek na przystani w Łunowie

Na budowanej w Łunowie nowej przystani żeglarskiej pojawił się już w całości budynek administracyjny. Trwają …

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.