Strona główna / Lokalne / OSIR zaprasza na Babski Bieg

OSIR zaprasza na Babski Bieg

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu zaprasza wszystkie Panie i przebranych Panów, do świętowania Dnia Kobiet na sportowo i zapisywania się na VII BABSKI BIEG i BIEG w SZPILKACH. Bieg odbędzie się w niedzielę, w dniu 10 marca 2019 r. w Świnoujściu przy Pływalni Krytej. Podczas imprezy odbędą się 2 biegi:

  •  VII Babski Bieg (start godz. 16.00 – dystans 3,2 km) – kategorie: biegi oraz nordic walking. Bieg odbywa się na plaży.
  • Bieg na szpilkach (start ok. godz. 17.00, po zakończeniu Babskiego Biegu – dystans 100 m). Bieg odbywa się na promenadzie.

Zapisy do Biegu w godz. 14:00-15.45 w holu Pływalni Krytej ul. Żeromskiego 62 w Świnoujściu. Każdy uczestnik dokonuje zgłoszenia osobiście (osoby niepełnoletnie w towarzystwie rodzica lub prawnego opiekuna). Obowiązuje limit  zgłoszeń do Biegu: 150 uczestników. W biegu mogą brać udział kobiety, dziewczynki lub panowie przebrani za kobiety (uzyskują wówczas status uczestnika biegu i mogą otrzymać nagrody!). W biegu w szpilkach obowiązuje minimalna wysokość „szpilki” 8 cm, która będzie weryfikowana przed startem do biegu, przez sędziego zawodów.

Zobacz również

Poznaj Ranking TOP 10 miejsc na ferie nad Bałtykiem. Świnoujście wysoko w rankingu!

Choć zima kojarzy się z górami i szaleństwem na stokach narciarskich, to coraz więcej osób …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.