Strona główna / Lokalne / OSIR zaprasza na Babski Bieg

OSIR zaprasza na Babski Bieg

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu zaprasza wszystkie Panie i przebranych Panów, do świętowania Dnia Kobiet na sportowo i zapisywania się na VII BABSKI BIEG i BIEG w SZPILKACH. Bieg odbędzie się w niedzielę, w dniu 10 marca 2019 r. w Świnoujściu przy Pływalni Krytej. Podczas imprezy odbędą się 2 biegi:

  •  VII Babski Bieg (start godz. 16.00 – dystans 3,2 km) – kategorie: biegi oraz nordic walking. Bieg odbywa się na plaży.
  • Bieg na szpilkach (start ok. godz. 17.00, po zakończeniu Babskiego Biegu – dystans 100 m). Bieg odbywa się na promenadzie.

Zapisy do Biegu w godz. 14:00-15.45 w holu Pływalni Krytej ul. Żeromskiego 62 w Świnoujściu. Każdy uczestnik dokonuje zgłoszenia osobiście (osoby niepełnoletnie w towarzystwie rodzica lub prawnego opiekuna). Obowiązuje limit  zgłoszeń do Biegu: 150 uczestników. W biegu mogą brać udział kobiety, dziewczynki lub panowie przebrani za kobiety (uzyskują wówczas status uczestnika biegu i mogą otrzymać nagrody!). W biegu w szpilkach obowiązuje minimalna wysokość „szpilki” 8 cm, która będzie weryfikowana przed startem do biegu, przez sędziego zawodów.

Zobacz również

Rozładunek żurawia budowlanego. Deptak Słowackiego będzie zamknięty

Dziś (wtorek) od godz. 23.00 do jutra (środa) do godziny 5.00 rano mogą wystąpić czasowe …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.