poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Chciał udusić kierownika pociągu, bo ta nakryła go w toalecie na…

Chciał udusić kierownika pociągu, bo ta nakryła go w toalecie na…

O tym, że lepiej nie zadzierać z kierownikiem pociągu przekonał się pewien mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego, który zamierzał podróżować pociągiem relacji Świnoujście – Przemyśl. Jego podróż zakończyła się na szyciu rozbitej głowy.

Jeszcze nim pociąg ruszył, mężczyzna wszedł do toalety, wyciągnął zapalniczkę i zapalił papierosa. Gdy dym papierosowy poczuła kierownik pociągu, natychmiast ruszyła dać burę niesfornemu pasażerowi. Gdy ten otworzył toaletę, zaczął krzyczeć na kierownika pociągu, aby dała mu spokój. Według relacji kobiety, palacz rzucił się na nią z rękami i próbował dusić. Na to ona broniąc się odepchnęła dusiciela z całej siły, a ten upadając rozbił sobie głowę.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że palacz-dusiciel wcześniej spożywał alkohol. Jego rana na okazała się na tyle poważna, że konieczne okazało się zszycie rany głowy.
Pociąg odjechał bez opóźnienia. Pasażer musiał poczekać na kolejny skład.

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

18 komentarzy

 1. Tak jak weganie, wegetarianie i madki które nie szczepia dzieci itp. To są choroby psychiczne i powinno się ich leczyć przymusowo. Nie przesadzajcie!!!

 2. Koleś się szamotał jeszcze na peronie. Dopiero jak podszedłem to mu się odechciało szamotania. Po spożyciu alkoholu to mało powiedziane, było słychać, że jest nieźle narąbany. Nie wiem też co mieli mu zszywać na głowie. Co prawda krew mu leciała, ale nie było po nim widać jakichś konkretnych objawów po takim urazie. Z resztą uderzył się przez czapkę, a prawdopodobnie jeszcze przez kaptur, ściągał z głowy dwie rzeczy, nie pamiętam jakie. Dzwonił na pogotowie i gadał bzdety, że mdleje, że mu ciemno przed oczami, normalnie stojąc i chodząc w kółko. Szkoda tylko, że policja przyjechała trochę późno i nikt nie ruszył dupy aby pomóc. Podejrzewam, że gdybym nie podszedł to by się jeszcze szamotał i nie wiadomo jakby się to skończyło, a pociąg spóźniłby się o więcej niż tylko 30minut. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w samym wagonie obok, którego miało miejsce to zdarzenie, było więcej osób, które mogłyby pomóc, ale po co ruszyć dupę, lepiej plotkować o pierdołach.

 3. Koleś się szamotał jeszcze na peronie. Dopiero jak podszedłem to mu się odechciało szamotania. Po spożyciu alkoholu to mało powiedziane, było słychać, że jest nieźle narąbany. Nie wiem też co mieli mu zszywać na głowie. Co prawda krew mu leciała, ale nie było po nim widać jakichś konkretnych objawów po takim urazie. Z resztą uderzył się przez czapkę, a prawdopodobnie jeszcze przez kaptur, ściągał z głowy dwie rzeczy, nie pamiętam jakie. Dzwonił na pogotowie i gadał bzdety, że mdleje, że mu ciemno przed oczami, normalnie stojąc i chodząc w kółko. Szkoda tylko, że policja przyjechała trochę późno i nikt nie ruszył dupy aby pomóc. Podejrzewam, że gdybym nie podszedł to by się jeszcze szamotał i nie wiadomo jakby się to skończyło, a pociąg spóźniłby się o więcej niż tylko 30minut. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w samym wagonie obok, którego miało miejsce to zdarzenie, było więcej osób, które mogłyby pomóc, ale po co ruszyć dupę, lepiej plotkować o pierdołach.

 4. Jechaliśmy tym pociągiem, miał 30 min. opóźnienia !!!

 5. Pani kierowniczka powinna dostać nagrodę i dyplom za odwagę i egzekwowanie przepisów. W szybkim tempie powinna awansować na dyrektorkę i zarabiać 49000 PLN brutto.

 6. chyba kierowniczkę a nie kierownika, dlaczego kobiety wtsydzą się żeńskich określeń zawodu

  • Jeszcze premiera, doktorka, psycholożka, prezydenta. Pos…ło was?

  • Obrzydliwie wygląda ten kierownik z żeńskimi końcówkami fleksyjnymi czasowników… Już można było pani kierownik chociaż… A formy kierowniczka, psycholożka, doktorka też są ładne!

 7. Ale wstyd! Tak dać się załatwić! Swoją drogą to lepiej unikać takich kobiet! hihihi

 8. A nie powinien zostać zatrzymany ?

 9. ?????????? ?????̇??

  I wszystko o głupiego peta?
  Ludzie w tych czasach już totalnie z fisiowali.

  • Szanowny Panie gdyby Pan miał problemy pulmunologiczne lub alergiczne i misiał podróżować w śmierdzącym pociągu, zmieniłby Pan zdanie. Nie stać mnie na podróż samochodem, a muszę jeździć. Palacze powinni się leczyć z uzależnienia. To choroba jak każda inna.. Nawet na koszt państwa… Bezdymny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.