Strona główna / Lokalne / Nowa hala sportowa i pływalnia rosną w oczach. Termin będzie dotrzymany

Nowa hala sportowa i pływalnia rosną w oczach. Termin będzie dotrzymany

Spektakularnie zmienia się w ostatnich miesiącach otoczenie Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki. Nowe obiekty szybko rosną w otoczeniu dotychczasowej szkoły.  

Zima wyraźnie sprzyja budowlańcom. Widać to po postępach na rozbudowie obiektów CEZiT. Niemal codziennie zmienia się tu krajobraz. Rosną ściany pływalni i obiektów sportowych. Jak zapewnia inżynier kontraktu nie ma zagrożenia, by inwestycja nie została oddana w terminie, jaki wskazuje umowa.

Najbardziej zaawansowanym obiektem jest nowa hala sportowa. W lutym budowane były ściany tejże hali. Wykonany i zabezpieczany był też wykop pod pływalnię. Zabezpieczano także fundamenty przy pomocy materiałów hydro- i  termoizolacyjnych. Po wykonaniu izolacji fundamenty obsypano ziemią.

Nad parterem obiektów funkcyjnych hali sportowej już został ułożony strop. W samej hali wykonywano m.in. zagęszczenie gruntu pod budowę posadzki.

W przyszłej sali sportowej powstały słupy wyznaczające ściany zewnętrzne. Murowano także fundamenty tego obiektu.

W marcu wykonawca planuje zakończenie wszystkich robót ziemnych w obrębie hali sportowej i pływalni.

Źródło: UM Świnoujście

Zobacz również

W Świnoujściu przygotowują polsko-ukraiński festyn

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na pierwszy w Świnoujściu Festyn Integracyjny, polsko-ukraiński, który odbędzie się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.