Strona główna / Lokalne / Nowy asfalt na Wojska Polskiego

Nowy asfalt na Wojska Polskiego

Wykonawca przebudowy jednej z najważniejszych ulic w mieście położył asfalt na kolejnym odcinku modernizowanej ulicy. Od piątku 22 marca zmiany w organizacji ruchu.

Wytwórnia asfaltu w Anklam już działa. Dzięki temu wykonawca przebudowy ul. Wojska Polskiego mógł wyasfaltować skrzyżowanie z ulicą Bałtycką.

Prace wykonane zostały pierwszego dnia wiosny, w czwartek 21 marca. Asfalt został wylany na całym skrzyżowaniu i jezdni aż do skrzyżowania z ul. Chodorowskiej. Jednocześnie prowadzono prace w obrębie jezdni (chodniki, miejsca pod trawniki).

Skrzyżowanie ul. Wojska Polskiego i Bałtyckiej zyskało nową geometrię. m.in. powstała wyspa centralna na jezdni od strony centrum miasta.

Wykonawca od piątku 22 marca, chce rozpocząć kolejny etap prac. Zostanie zamknięta ulica na odcinku pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Leśmiana i 11 Listopada. Przebudowywana będzie głównie krzyżówka ul. Wojska Polskiego – 11 listopada. Ten etap prac ma potrwać do końca kwietnia.

Jednocześnie w sobotę ma być ponownie uruchomiony wlot z ulicy Bałtyckiej w Wojska Polskiego. Umożliwi on przejazd do centrum od granicy przez Dzielnicę Nadmorską.

Źródło: UM Świnoujście

Zobacz również

Kolejne sukcesy zawodników sekcji LA OSiR „Wyspiarz”

W miniony weekend na malowniczo położonym stadionie lekkoatletycznym im. Wiesława Maniaka w Szczecinie odbył się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.