Strona główna / Lokalne / Powstaje strategia rozwoju sportu. Możesz mieć na nią wpływ

Powstaje strategia rozwoju sportu. Możesz mieć na nią wpływ

Jaki jest stan sportu i rekreacji w Świnoujściu? Czy mieszkańcy miasta są zadowoleni z infrastruktury sportowej? Co by zmienili?  Odpowiedzi na te pytania można udzielić wypełniając specjalną ankietę – informuje Twoje Radio 99,5 FM.

– Ankieta jest elementem strategii rozwoju sportu Świnoujścia na lata 2019-2028 i jest niezbędną częścią diagnozy. Pytamy w niej o aktywność fizyczną mieszkańców, o to jak oceniają oferty sportowe w mieście i jakie mają oczekiwania. Dzięki temu będziemy mogli faktycznie zdiagnozować potrzeby mieszkańców i zaplanować działania w zakresie rozwoju sportu – mówi Ewa Lutogniewska z firmy odpowiedzialnej za analizę ankiet.

W Świnoujściu brakuje dokumentu, który zespoli wiele obszarów działalności sportowej. Chodzi nie tylko o funkcjonowanie klubów i stowarzyszeń, ale również o infrastrukturę niezbędną do uprawiania dyscyplin sportowych.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety. Kwestionariusz i link do ankiety dostępny jest na stronie Urzędu Miasta pod adresem swinoujscie.pl: http://www.drbpolonia.com/testy/index.php/576532/lang/pl/newtest/Y

Zobacz również

Poznaj Ranking TOP 10 miejsc na ferie nad Bałtykiem. Świnoujście wysoko w rankingu!

Choć zima kojarzy się z górami i szaleństwem na stokach narciarskich, to coraz więcej osób …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.