Strona główna / Lokalne / Ulica Batalionów Chłopskich. Koparka uszkodziła rurę z gazem

Ulica Batalionów Chłopskich. Koparka uszkodziła rurę z gazem

Mieszkańcy trzech bloków oraz dzieci z przedszkola przy ulicy Bat. Chłopskich musieli opuścić budynki po tym, jak koparka uszkodziła rurę z gazem. Zapach gazu zaniepokoił jednego z mieszkańców bloku nr 6. Zadzwonił pod numer alarmowy 112. Sytuacja została szybko opanowana.

Wszystko wydarzyło się około godziny 13. Chwilę po telefonie na miejscu była już Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej. Strażacy szybko ustalili, że przyczyną wycieku gazu jest uszkodzona rura. Powiadomiono pogotowie gazowe i policję. W tym samym czasie mieszkańcom trzech bloków oraz przedszkola, które znajdują się przy tej ulicy, nakazano opuścić budynki. Pracownicy przedszkola wyprowadzili dzieci na plac zabaw.

O godzinie 13.10 służby powiadomiły o uszczelnieniu uszkodzenia, a tym samym zażegnaniu niebezpieczeństwa. Mieszkańcy wrócili do swoich mieszkań, a dzieci i pracownicy do przedszkola.

Policja ustala, jak doszło do uszkodzenia rury.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Grupa Morska: 2000 zł nagrody w konkursie choinkowym dla szkół

„Niedawno skierowaliśmy do Prezydenta wniosek o organizację konkursu dla dzieci, który polegałby na utworzeniu kompozycji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.