Strona główna / Lokalne / W Świnoujściu trwają wiosenne nasadzenia kwiatów [ZDJĘCIA]

W Świnoujściu trwają wiosenne nasadzenia kwiatów [ZDJĘCIA]

Wiosenne nasadzenia rozpoczęły się od sadzenia bratków. Pozostałe kwiaty, które pojawią się w mieście, to w większość gatunki, które sprawdziły się już w poprzednich latach m.in.: kleoma, ostnica, werbena patagońska, kana, begonia, surfinia, pelargonia, wilec ziemniaczany, rozplenica słoniowa ‘Vertigo’, turzyca włosista ‘Mint Curls’.

Będą też nowości: niecierpek Waleriana w różnych kolorach, sorgo perłowe i dalie.

Wiosenne nasadzenia pojawią się m.in. placu Wolności, w parkach Zdrojowym i Chopina, w donicach wzdłuż ulicy Armii Krajowej, na placu Rybaka, Wybrzeżu Władysława IV, deptaku Monte Cassino, na nowej promenadzie, na centralnym placu Warszowa, przy ulicy Sąsiedzkiej w Przytorze i przy przeprawie promowej.

Obsady wykonają dwie firmy: Patgardens i Mój Ogród, na podstawie długoterminowych umów zawartych w wyniku przeprowadzonych przetargów.

Zobacz również

Szumowski o obostrzeniach na Wielkanoc: powinniśmy maksymalnie stosować reżim niespotykania się

Podczas Wielkanocy – jeżeli to ma być święto nowego życia – powinniśmy maksymalnie stosować zalecenia …

Jeden komentarz

  1. Dawajcie zdjęcia także z drugiej strony naszego miasta, jak podajecie już nazwy dwóch firm nasadzających nasze miasto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.