Strona główna / Lokalne / W Świnoujściu trwają wiosenne nasadzenia kwiatów [ZDJĘCIA]

W Świnoujściu trwają wiosenne nasadzenia kwiatów [ZDJĘCIA]

Wiosenne nasadzenia rozpoczęły się od sadzenia bratków. Pozostałe kwiaty, które pojawią się w mieście, to w większość gatunki, które sprawdziły się już w poprzednich latach m.in.: kleoma, ostnica, werbena patagońska, kana, begonia, surfinia, pelargonia, wilec ziemniaczany, rozplenica słoniowa ‘Vertigo’, turzyca włosista ‘Mint Curls’.

Będą też nowości: niecierpek Waleriana w różnych kolorach, sorgo perłowe i dalie.

Wiosenne nasadzenia pojawią się m.in. placu Wolności, w parkach Zdrojowym i Chopina, w donicach wzdłuż ulicy Armii Krajowej, na placu Rybaka, Wybrzeżu Władysława IV, deptaku Monte Cassino, na nowej promenadzie, na centralnym placu Warszowa, przy ulicy Sąsiedzkiej w Przytorze i przy przeprawie promowej.

Obsady wykonają dwie firmy: Patgardens i Mój Ogród, na podstawie długoterminowych umów zawartych w wyniku przeprowadzonych przetargów.

Zobacz również

Starsza mieszkanka nie mogła otworzyć mieszkania. Pomogli strażacy

Jedna z mieszkanek bloku przy ulicy Grunwaldzkiej nie mogła otworzyć drzwi. Zatrzasnęła się od środka. …

Jeden komentarz

  1. Dawajcie zdjęcia także z drugiej strony naszego miasta, jak podajecie już nazwy dwóch firm nasadzających nasze miasto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.