Strona główna / Lokalne / Port jachtowy. Pływające pomosty już na wodzie. Wybrano nowego szefa

Port jachtowy. Pływające pomosty już na wodzie. Wybrano nowego szefa

W świnoujskiej marinie trwają prace przed sezonem żeglarskim. Właśnie ustawiono na wodzie pływające pomosty przy których niebawem zacumują żaglówki.

W ostatnim czasie wybrano nowego szefa portu jachtowego. Został nim Marek Świderski z Kamienia Pomorskiego, były dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i szef tamtejszej mariny.

Port Jachtowy w Świnoujściu dysponuje 300 miejscami postojowymi dla jachtów o zanurzeniu do 4,5m oraz specjalistycznymi pomostami postojowymi dla skuterów wodnych. Port jachtowy posiada również nabrzeże zewnętrzne przystosowane do obsługi statków pełnomorskich.

Zobacz również

Za tydzień w niedzielę będzie mnóstwo latawców

Do Świnoujścia wielkimi krokami zbliża się Święto Latawca. Za najładniejsze konstrukcje – nagrody i dyplomy. …

5 komentarzy

  1. Jak słyszałem był w Nowoczesnej i startował na senatora , później wziął rozbrat z Nowoczesna na długo przed jej problemami ale bardziej prawdopodobne jest ,że to Nowoczesna z nim się rozstała bo coś tam prawdopodobnie wywęszyli?? . Przykro jest jednak,że po raz kolejny okazuje się ,że obecne władze ustawiają wszystko tak aby znaczące stanowisko w mieście nie przypadło mieszkańcowi Świnoujścia. To jest już zauważalne. Wynika z tego że już obcy mają znaczący wpływ na to ,żeby jakieś ważne stanowisko w naszym mieście przypadło znowu obcym!

  2. Szanowny Panie obserwatorze . OSiR ogłosił konkurs na stanowisko kierownika portu jachtowego każdy mógł się zgłosić również absolwenci WSM DOKONANO WYBORU OSOBE Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM jestem przekonany że spełni oczekiwania. Zmiany jakie obserwuję w OSiR ŚWIADCZĄ DOBRZE O dyr. Kryszan.

  3. Wystarczy wygooglowac sobie nazwisko nowego kierownika i wszystko staje się jasne. Facet kandydował do Senatu z Nowoczesnej, jest radnym powiatu kamienskiego ale wygląda na to że na zarządzaniu marinami się zna, bo trochę w nich pracował. Jak zawsze na początek trzeba dac szansę.

  4. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

  5. W mieście, gdzie jest mnóstwo ludzi po WSM, czy Innych uczelniach o profilu morskim, a zatrudnia się ludzi spoza Świnoujścia???!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.