Strona główna / Lokalne / Port jachtowy. Pływające pomosty już na wodzie. Wybrano nowego szefa

Port jachtowy. Pływające pomosty już na wodzie. Wybrano nowego szefa

W świnoujskiej marinie trwają prace przed sezonem żeglarskim. Właśnie ustawiono na wodzie pływające pomosty przy których niebawem zacumują żaglówki.

W ostatnim czasie wybrano nowego szefa portu jachtowego. Został nim Marek Świderski z Kamienia Pomorskiego, były dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i szef tamtejszej mariny.

Port Jachtowy w Świnoujściu dysponuje 300 miejscami postojowymi dla jachtów o zanurzeniu do 4,5m oraz specjalistycznymi pomostami postojowymi dla skuterów wodnych. Port jachtowy posiada również nabrzeże zewnętrzne przystosowane do obsługi statków pełnomorskich.

Zobacz również

Skrzyżowanie ze światłami lepsze od ronda?

Zmotoryzowani mieszkańcy zastanawiają się, czy po otwarciu tunelu w Świnoujściu ruch na ulicach nadmorskiego miasta …

5 komentarzy

  1. Jak słyszałem był w Nowoczesnej i startował na senatora , później wziął rozbrat z Nowoczesna na długo przed jej problemami ale bardziej prawdopodobne jest ,że to Nowoczesna z nim się rozstała bo coś tam prawdopodobnie wywęszyli?? . Przykro jest jednak,że po raz kolejny okazuje się ,że obecne władze ustawiają wszystko tak aby znaczące stanowisko w mieście nie przypadło mieszkańcowi Świnoujścia. To jest już zauważalne. Wynika z tego że już obcy mają znaczący wpływ na to ,żeby jakieś ważne stanowisko w naszym mieście przypadło znowu obcym!

  2. Szanowny Panie obserwatorze . OSiR ogłosił konkurs na stanowisko kierownika portu jachtowego każdy mógł się zgłosić również absolwenci WSM DOKONANO WYBORU OSOBE Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM jestem przekonany że spełni oczekiwania. Zmiany jakie obserwuję w OSiR ŚWIADCZĄ DOBRZE O dyr. Kryszan.

  3. Wystarczy wygooglowac sobie nazwisko nowego kierownika i wszystko staje się jasne. Facet kandydował do Senatu z Nowoczesnej, jest radnym powiatu kamienskiego ale wygląda na to że na zarządzaniu marinami się zna, bo trochę w nich pracował. Jak zawsze na początek trzeba dac szansę.

  4. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

  5. W mieście, gdzie jest mnóstwo ludzi po WSM, czy Innych uczelniach o profilu morskim, a zatrudnia się ludzi spoza Świnoujścia???!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.