Strona główna / Lokalne / Inauguracyjny staż aikido

Inauguracyjny staż aikido

W sobotę w świnoujskim Klubie Aikido Cuore odbył się inauguracyjny staż aikido w ramach Zrzeszenia Klubów Aikido Polska. Zajęcia prowadzili mistrzowie aikido stylu Kobayashi Ryu – Arkadiusz Jadczak 5 dan główny instruktor Klubu Aikido Taiso prowadzący zajęcia w Szczecinie, Goleniowie i Gorzowie oraz Bartosz Ciechanowicz 4 dan autor najnowszych publikacji o tematyce aikido „Elementarz Aikido”, „Bokken” oraz „Kij w aikido” główny instruktor Pomorskiej Akademii Aikido prowadzący zajęcia w Kołobrzegu i Koszalinie.

W seminarium oprócz uczniów klubu ze Świnoujścia udział wzięli aikdocy ze Szczecina, Legnicy, Koszalina i Kołobrzegu razem ok. 70 osób. W miłej i sympatycznej atmosferze mistrzowie zaprezentowali techniki ręczne jak i z użyciem broni (jo) w 4 godzinnym bloku. Seminarium było pierwszym z cyklu szkoleń dodatkowych w Klubie Aikido Cuore Świnoujście.

– A już w czerwcu gościć będziemy po raz pierwszy Jacka Wysockiego posiadacza najwyższego stopnia Aikido w Polsce 8 dan autora wielu publikacji oraz filmów o tematyce aikido, od ponad 40 lat prowadzącego seminaria i staże w Polsce i zagranicą – informuje Kamil Starski.

 

Zobacz również

Jacek i Michał na zawodach w zimowym pływaniu w Gdyni

W dniach 4-5.02.2023 r. w Gdyni na Marinie Gdyńskiej odbyły się zawody zimowego pływania Gdynia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.