Strona główna / Lokalne / Prezydent Andrzej Duda przyjedzie w środę do Świnoujścia

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie w środę do Świnoujścia

W najbliższą środę Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda weźmie udział w uroczystości podpisania umowy o dofinansowanie dla projektu „Rozbudowa Funkcjonalności Terminalu LNG w Świnoujściu”.

W Świnoujściu odbędzie się uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie ze środków unijnych projektu pt. „Rozbudowa Funkcjonalności Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego”. Właściciel i operator instalacji, którym jest spółka Polskie LNG (grupa GAZ-SYSTEM) może ubiegać się o zwrot nakładów do maksymalnej kwoty 553 mln zł (128 mln euro) z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Jednym z priorytetów tego programu jest poprawa bezpieczeństwa energetycznego.

 

Zobacz również

Lena, Franciszek i Dawid Halowymi Medalistami Mistrzostw Województwa w LA

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zorganizował dla zawodników, którzy na co dzień uczęszczają na zajęcia …

5 komentarzy

 1. 𝑻𝒓𝒚𝒍𝒊𝒐𝒏𝒐𝒘𝒚 𝑷𝒂𝒔𝒂𝒛̇𝒆𝒓

  Prezydent Polin.

 2. usdmr – dobrze napisane , za kilka lata będziemy świadkami działania art. 198 Konstytucji RP … bez szeregowego posła …
  Nikt z nich dziś o tym nie myśli, a za ich działalność trzeba będzie zapłacić ale nie Unijnymi środkami ….. to tak jak było za komuny .
  PAD dobrze wie ,że na tych terenach nie ma co szukać , będzie obok beczek z gazem i znów będzie krzyczał no bo nic innego nie potrafi następnie śmig do zachodniopomorskiego zagłębia pisiorków Białogard i Świdwin czyli tam gdzie bezrobocie duże… social bardzo modny -żyje idealny elektorat.

 3. Dla własnego bezpieczeństwa auta należy zostawić w garażu, na parkingu… No chyba, że przyleci śmigłem.

 4. marionetka on tour 🙂 pewnie zwyczajowo wygłosi kazanie – ciekawe czy powie coś o tej wyimaginowanej wspólnocie która jak daje kasę to jest dobra a jak wzywa do opamiętania gdy niszczone są filary praworządnego państwa to jest wrogiem… Mam nadzieję że na Uznam nie dojedzie – wystarczy jak nakręcą propagandowy materiał dla kurwizji na terenie terminalu…

 5. ooooo…. dlugopis przyjedzie ze swoja laleczka barbie… czyzby……

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.