Strona główna / Lokalne / Prezydent Andrzej Duda przyjedzie w środę do Świnoujścia

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie w środę do Świnoujścia

W najbliższą środę Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda weźmie udział w uroczystości podpisania umowy o dofinansowanie dla projektu „Rozbudowa Funkcjonalności Terminalu LNG w Świnoujściu”.

W Świnoujściu odbędzie się uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie ze środków unijnych projektu pt. „Rozbudowa Funkcjonalności Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego”. Właściciel i operator instalacji, którym jest spółka Polskie LNG (grupa GAZ-SYSTEM) może ubiegać się o zwrot nakładów do maksymalnej kwoty 553 mln zł (128 mln euro) z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Jednym z priorytetów tego programu jest poprawa bezpieczeństwa energetycznego.

 

Zobacz również

Po otwarciu tunelu promy „Bielik” co 30 minut

Po otwarciu tunelu w Świnoujściu zmieni się częstotliwość kursowania promów. Zamiast co 20 minut mają …

5 komentarzy

 1. ?????????? ?????̇??

  Prezydent Polin.

 2. usdmr – dobrze napisane , za kilka lata będziemy świadkami działania art. 198 Konstytucji RP … bez szeregowego posła …
  Nikt z nich dziś o tym nie myśli, a za ich działalność trzeba będzie zapłacić ale nie Unijnymi środkami ….. to tak jak było za komuny .
  PAD dobrze wie ,że na tych terenach nie ma co szukać , będzie obok beczek z gazem i znów będzie krzyczał no bo nic innego nie potrafi następnie śmig do zachodniopomorskiego zagłębia pisiorków Białogard i Świdwin czyli tam gdzie bezrobocie duże… social bardzo modny -żyje idealny elektorat.

 3. Dla własnego bezpieczeństwa auta należy zostawić w garażu, na parkingu… No chyba, że przyleci śmigłem.

 4. marionetka on tour 🙂 pewnie zwyczajowo wygłosi kazanie – ciekawe czy powie coś o tej wyimaginowanej wspólnocie która jak daje kasę to jest dobra a jak wzywa do opamiętania gdy niszczone są filary praworządnego państwa to jest wrogiem… Mam nadzieję że na Uznam nie dojedzie – wystarczy jak nakręcą propagandowy materiał dla kurwizji na terenie terminalu…

 5. ooooo…. dlugopis przyjedzie ze swoja laleczka barbie… czyzby……

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.