Strona główna / Lokalne / Przeszli dookoła Polskę. Teraz walczą o prestiżową nagrodę

Przeszli dookoła Polskę. Teraz walczą o prestiżową nagrodę

Podróżnicy z zachodniopomorskiego z szansą na prestiżową nagrodę! Wśród nich dziennikarz Twojego Radia.

Marta i Marek para, która w zeszłym roku pieszo okrążyła Polskę, pokonując niemal 4 tysiące kilometrów na własnych nogach, teraz ma szansę zdobyć najbardziej prestiżową nagrodę podróżniczą w naszym kraju. Młodzi piechurzy zostali nominowani w kategorii ‚Podróż Roku’ za ‚pionierskie podjęcie wyjątkowego wyzwania w dziedzinie podróży, eksploracji lub sportów ekstremalnych’ 13 edycji konkursu Travelery, organizowanego przez National Geographic.

Idąc przez Polskę nawet się nie spodziewaliśmy, że będziemy nominowani do jakiejś nagrody. Głosować możecie do 6 maja – mówi Marek Mikulski – podróżnik, a zarazem dziennikarz Twojego Radia.

Swoją zeszłoroczną pieszą podróżą para chciała uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Aby pomóc piechurom z naszego województwa w zdobyciu nagrody wystarczy wejść na stronę travelery.national-geographic.pl i oddać na nich głos.

Zobacz również

Nawet będąc na urlopie można pamiętać o Bohaterach

W Świnoujściu w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, ratownicy wodni o godzinie 17 zapalili biało-czerwone flary. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.