Strona główna / Lokalne / Weekendowe mecze i turnieje AP Baltica Świnoujście

Weekendowe mecze i turnieje AP Baltica Świnoujście

W sobotę (27.04) Trampkarze AP Baltica rozegrali kolejne spotkanie w ramach rozgrywek ligowych ZZPN ze Stalą Szczecin. Mecz rozgrywany na boisku syntetycznym OSiR w Świnoujściu od początku toczył się pod dyktando AP Baltica. Pierwsza bramka dla AP Baltica padła już po kilku podaniach, a kolejne minuty budowały przewagę gospodarzy. Pozwoliło to na większą swobodę gry i pokazanie indywidualnych umiejętności piłkarzy. Druga połowa nie wniosła zmian, wraz z upływem czasu rosła przewaga młodych Piłkarzy ze Świnoujścia, a spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 9:1.

Również w sobotę (27.04), na syntetycznym boisku OSiR w Świnoujściu , Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście, była gospodarzem drugiej kolejki Terenowej Ligi Orlika Starszego (2008) ZZPN. Nasz zespół zagrał z drużynami: Gryf Kamień Pomorski I, Gryf Kamień Pomorski II, Fala Międzyzdroje. Kibice mogli podziwiać w tym dniu wspaniałą grę, a także wiele pięknych bramek zdobytych przez naszych podopiecznych. Każda drużyna zagrała 6 meczów, w systemie (każdy z każdym i rewanż). Po intensywnych zmaganiach, zawodnicy swoją fantastyczna sportową postawą w pełni zasłużyli na pyszne słodkości i owoce przygotowane przez rodziców. Również podziękowania dla restauracji Batista, za ufundowanie pysznej pizzy.

W tym dniu nasze Skrzaty reprezentujące barwy Polski, wzięły udział w kolejnym turnieju Deichmanna w Szczecinie. Zagrali jak zawsze piękną i skuteczna piłkę, mogąc zadowoleni wrócić do Świnoujścia.

W niedzielę (28.04), w Międzyzdrojach rozgrywane były turnieje w ramach Terenowej Ligi Żaka (2010/2011) oraz Orlika Młodszego(2009) ZZPN. W młodszej kategorii wiekowej Akademia Piłkarska Baltica wystawiła 2 zespoły, które dały prawdziwy pokaz piłki nożnej. Cudowne akcje zakończone pięknymi bramkami, sprawiły uśmiech na twarzach dzieci i kibiców AP Baltica. Stosunek bramek naszych zespołów był imponujący ,w sumie zdobyliśmy 63 bramki ,tracąc tylko 4.
Po południu w zawodach zobaczyliśmy ich starszych kolegów z rocznika 2009. Nasi piłkarze zagrali ambitne i przyjemne dla oka widowisko. Mecze były bardzo wyrównane, z lekka przewagą naszego zespołu!. Brawa dla wszystkich zawodników. Dzięki wam kibice przeżyli piękny sportowy weekend !!?⚽

Zobacz również

Skrzyżowanie ze światłami lepsze od ronda?

Zmotoryzowani mieszkańcy zastanawiają się, czy po otwarciu tunelu w Świnoujściu ruch na ulicach nadmorskiego miasta …

Jeden komentarz

  1. Artykuł chyba pisał trener Baltki, który nie zauważył że wszystkie mecze w roczniku 2009 w Międzyzdrojach wygrała Fala II Międzyzdroje. Musi trener być bardziej czujny i obiektywny następnym razem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.