Strona główna / Lokalne / Michał Kamiński kandydatem na europosła

Michał Kamiński kandydatem na europosła

Prawo i Sprawiedliwość odsłoniło karty i zaprezentowało swoich kandydatów, którzy w maju powalczą o mandat europarlamentarzysty. Wśród 10 osób jest mieszkaniec Kamienia Pomorskiego, radny Sejmiku – Michał Kamiński.

Partia przedstawiła w piątek swoich wszystkich kandydatów. Wcześniej wiadomo już było, że „jedynką” będzie Joachim Brudziński, minister spraw wewnętrznych i administracji, a „dwójką” europoseł Czesław Hoc. „Trójką” jest minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska. Siódme miejsce na liście otrzymał Michał Kamiński, który w ub. roku został wybrany radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

Michał Kamiński jest zastępcą Dyrektora Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa akredytowanej agencji płatniczej zajmującej się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z  budżetu Unii Europejskiej. Wcześniej piastował funkcję kierownika biura powiatowego gdzie wykazał się jako dobry menadżer.

Ukończył studia na kilku kierunkach technicznych oraz ekonomicznych również jest absolwentem kierunku executive MBA. Radny obecnie pracuje nad kilkoma istotnymi dla naszego regionu sprawami.

 

 

Zobacz również

Koniec sezonu. Od dziś plaża bez ratowników wodnych

Nad morzem zakończył się sezon wakacyjny. Pracę na świnoujskiej plaży zakończyli ratownicy wodni. W niedzielę …

2 komentarze

  1. na kilku kierunkach?to ile ma lat..100?

  2. Wspaniała kandydatura,szczerze popieram.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.