Strona główna / Lokalne / Kolejna aktywna sobota z 148. parkrunem już za nami 

Kolejna aktywna sobota z 148. parkrunem już za nami 

W majówkowy weekend biegacze, kijkarze, chodziarze i wolontariusze chętnie przybyli do parku. Dziś zawitali do nas goście aż z Londynu, Niemiec, Poznania, Katowic i Szczecina. 
Przed startem nie mogło zabraknąć ogromnych gratulacji i pięknego dyplomu dla Małgorzaty Śliwińskiej, która przebiegła już 100 parkrunów. Cieszymy się, że systematycznie jesteście z nami. Teraz czekamy z niecierpliwością na kolejnych parkrunowiczów. Na starcie ustawiło się aż 94 zawodników, a 17 z nich biegło z nami po raz pierwszy.

3,2,1 START i punktualnie o 9.00 wszyscy ruszyli z uśmiechami i biało-czerwonymi kotylionami na piersi.Wiosna w Parku zachwycała wszystkich uczestników i tych szybkich i tych rekreacyjnych. Ci pierwsi postanowili dotrzeć jak najszybciej na ciepłą herbatkę, którą przygotowali dzisiaj Agnieszka i Robert Dusza A byli to:
Panowie: Mateusz Brylewski (17:24), Robert Derda (19:33), Adam Olejniczak (20:30 – Nowy Rekord Życiowy) oraz Panie: Dominika Duszkiewicz (23:36), Karolina Romańska (23:37) i Małgorzata Śliwińska (24:58). Wśród zawodników aż 5 osób poprawiło swoje rekordy życiowe – gratulujemy wszystkim serdecznie i życzymy kolejnych udanych biegów!!!!
Pełne rezultaty znajdziecie na naszej stronie.

Dzięki 18 wolontariuszom bieg odbył się w spokojnej, radosnej i przede wszystkim bezpiecznej atmosferze.
Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja oraz 15 rocznicy obecności Polski w Unii Europejskiej wszyscy uczestnicy mieli piękne biało czerwone kotyliony i małe flagi ufundowane przez Urząd Miasta Świnoujście za co bardzo gorąco dziękujemy.
Również dziękujemy lokalnemu partnerowi Hotelowi „Trzy Wyspy” za pyszne korzenne ciasteczka i owocowe cukierki.

Za tydzień 149. parkrun na których już dziś serdecznie zapraszamy. Start jak zwykle o 9.00 w Parku Zdrojowym koło boiska. Do zobaczenia!!!!

Zespół parkrun Świnoujście

Zobacz również

Ślisko na miejskich chodnikach. Gdzie jest firma wybrana w przetargu?!

Firmę odpowiedzialną za zimowe utrzymanie chodników zaskoczyła zima i opady śniegu. Kilka godzin po opadach …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.