Strona główna / Lokalne / Kończy się majówka. Wyjeżdżają turyści. Zobacz zdjęcia!

Kończy się majówka. Wyjeżdżają turyści. Zobacz zdjęcia!

Długi majowy weekend przyciągnął do Świnoujścia bardzo wiele osób. Po promenadzie spacerowały tłumy turystów. Wśród nich sporo rodzin z dziećmi, a na ścieżkach rowerowych było widać coraz więcej rowerzystów.

– Przyjechałam do rodziny. Jestem tu po raz pierwszy. Bardzo mi się podoba wasze miasto, chociaż promenada nie zachwyca i mieliśmy problemy z przejściem na plażę. Za to widok z kładki na wydmach jest przepiękny. Podobnie jak wasz Park Zdrojowy w którym jest dużo zieleni – mówi turystka z Wielkopolski

W weekend, aby usiąść w nadmorskiej restauracji, trzeba chwilę odczekać. Od południa wszystkie stoliki były non-stop zajęte. Turyści, którzy przyjechali na majówkę do Świnoujścia narzekali odrobinę na pogodę.

Problemem był także wyjazd ze Świnoujścia w sobotę. Promy Karsibór nie dały rady na bieżąco przeprawić ogromnej ilości aut. Kolejka oczekujących na przeprawę wynosiła około 4 kilometrów.

Zobacz również

Wstępnie policzono pieniądze zebrane przez WOŚP w Świnoujściu

Podczas 31. Finału WOŚP w Świnoujściu wolontariusze zebrali 194 800,00 zł – poinformował Harcerski Sztab WOŚP. …

2 komentarze

  1. dobrze że budują ten tunel

  2. Przeprawy w obie strony to porażka miasta, która skutecznie zniechęciła nas do ponownego odwiedzenia wyspy Uznam w okresach świątecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.