Strona główna / Lokalne / Kończy się majówka. Wyjeżdżają turyści. Zobacz zdjęcia!

Kończy się majówka. Wyjeżdżają turyści. Zobacz zdjęcia!

Długi majowy weekend przyciągnął do Świnoujścia bardzo wiele osób. Po promenadzie spacerowały tłumy turystów. Wśród nich sporo rodzin z dziećmi, a na ścieżkach rowerowych było widać coraz więcej rowerzystów.

– Przyjechałam do rodziny. Jestem tu po raz pierwszy. Bardzo mi się podoba wasze miasto, chociaż promenada nie zachwyca i mieliśmy problemy z przejściem na plażę. Za to widok z kładki na wydmach jest przepiękny. Podobnie jak wasz Park Zdrojowy w którym jest dużo zieleni – mówi turystka z Wielkopolski

W weekend, aby usiąść w nadmorskiej restauracji, trzeba chwilę odczekać. Od południa wszystkie stoliki były non-stop zajęte. Turyści, którzy przyjechali na majówkę do Świnoujścia narzekali odrobinę na pogodę.

Problemem był także wyjazd ze Świnoujścia w sobotę. Promy Karsibór nie dały rady na bieżąco przeprawić ogromnej ilości aut. Kolejka oczekujących na przeprawę wynosiła około 4 kilometrów.

Zobacz również

Krwiodawstwo. Nasi żołnierze oddali 30 litrów krwi dla potrzebujących saperów

Blisko 30 litrów krwi oddali żołnierze oraz pracownicy resortu obrony narodowej z 8. Flotylli Obrony …

2 komentarze

  1. dobrze że budują ten tunel

  2. Przeprawy w obie strony to porażka miasta, która skutecznie zniechęciła nas do ponownego odwiedzenia wyspy Uznam w okresach świątecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.