Strona główna / Lokalne / Ostatnie dni pracy Dariusza Śliwińskiego w Uzdrowisku Świnoujście?

Ostatnie dni pracy Dariusza Śliwińskiego w Uzdrowisku Świnoujście?

Otwarcie sanatorium Henryk miało być wielkim sukcesem Uzdrowiska Świnoujście. Jednak okazało się sporą klapą, nie tylko za sprawą niedyspozycji prezesa Dariusza Śliwińskiego.

Henryk  to w pełni nowoczesny Regionalny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej należący do Uzdrowiska Świnoujście S.A. W poniedziałek zorganizowano jego oficjalne otwarcie. Zaproszono wielu gości z regionu.

Uroczystość rozpoczęto nie czekając na część zaproszonych gości. Marszałek Olgierd Geblewicz dojechał w momencie odprawiania modlitwy, podobnie prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz i część lokalnych dziennikarzy.

Prezes Uzdrowiska Dariusz Śliwiński nie chciał przecinać wstęgi, a gdy witał gości przez mikrofon, miał wyraźne problemy z mową i skupieniem myśli.

Podczas najbliższego walnego zgromadzenia spółki, rada nadzorcza oceni dotychczasową działalność Dariusza Śliwińskiego i wówczas zapadnie decyzja o wyborze nowego prezesa lub ponownym wyborze D. Śliwińskiego.

Zobacz również

Budowa tunelu pod Świną jest na ukończeniu, zostało niewiele prac

Budowa tunelu pod Świną jest na ukończeniu, zostało niewiele prac – powiedziała w czwartek Julita …

28 komentarzy

 1. WYBIORA GLODA I JEGO PRZYJACIOLKE PANI B .

 2. Taki zły ten Śliwiński? Jakoś nie słyszałam, żeby fizjoterapeuci w Uzdrowisku strajkowali, może ktoś coś wie na ten temat?

  • fizjoterepaucii nie strajkują bo ich nie ma!!!!!! rusałka oddana koledze , bo „sztuczna nerka” kolegi musi mieć dobrą lokalizację a zabiegi powywalane do budynków gdzie nie ma na to warunków!!! inhalacje robione w pokoikach gdzie nawet odciągu porządnego nie ma!!! Zabiegiem rehabilitacyjnym jest tez n.p picie wody !!!!! więc proszę przestać wypisywać głupoty „jaki to dobry prezes”. Tak to potrafi zarządzać każdy!!!!!!

  • Daj spokój i daj na luz 🙂

 3. Tak oczywiście sami pobożni katolicy na tym forum. Facet się potknął to dawaj mi kopy wypłacać. Przewrócił się? To mu jeszcze siekierę w plecy wbijcie! Jeszcze będziecie płakać za prezesem Śliwińskim. Co to za naiwne myślenie, że nowy prezes kieszenie pieniędzmi wypcha? Może ta pani, która jest jego zastępcą ( bo pewnie nie przepuści takiej okazji) dołoży wam do pensji? To dlaczego nie biła się o was do tej pory? Oj będzie jeszcze płacz i zgrzytanie zębów. Dajcie mu szansę. Wiele zrobił dla uzdrowiska i ma zasługi.

 4. Żenada, i tacy rządzą ludźmi, przyzwoitymi w Świnoujściu.

  • Do wszystkich czekających na zmiany z utęsknieniem – żebyście nie wspominali z rozrzewnieniem czasów Śliwińskiego. Żeby nie było tak, że nowa miotła będzie witkami tyłki tłukła zwłaszcza wasze. Za Prezesa trzymam kciuki, na hieny czniam

  • Łatwo czynić sąd na innymi. Ktokolwiek wie co było powodem tej niedyspozycji? Gościu zrobił inwestycję w rekordowym czasie, niewielu wierzyło że mu się uda otworzyć w terminie. Zapewne mnóstwo stresu, małe potknięcie i faceta przekreślić. Żałosne to są wypociny tego kto napisał ten artykuł. Nie wiem czy to nie trąci naruszeniem praw osobistych, szkalowaniem.

 5. Były pracownik

  I dobrze niech wybiorą innego podwyżek pracowników jak nie było tak nie ma

 6. zapatrzył sie w Kwasniewskiego….choroba Filipinska

 7. Ziomal z Buszu

  No co… Choroba Filipińska…Kwasniewski tez miał taką.

 8. To lipa panie prezesie

 9. Temu panu juz na jesien wyborcy podziekowali , czas teraz na UŚ i samooczyczenie sie lokalnej PO z pana D. Ś . i jego kółeczka wzajemnej adoracji , tam jest potrzebny ktoś świeży i nowy , Jabłońska i Borowski to za malo .

 10. uśmiałem się

  „ja jestem tylko narre…atorem”. leżę. 😀

  • A co takiego zrobił obecny prezes ???
   Marazm oraz tolerowanie agresywnej postawy ludzi ze zwiazku zawodowego , kazdy zainteresowany wie jakiego , zarzadzanie na bardzo słabym poziomie.
   Ciepła posadkę czas pożegnać .

 11. Zdegustowana

  Brawo, panie „redaktorze”, artykuł na miarę pana możliwości.

  • Dobry Redaktor to byłby taki który pisał by wygodne informacje?Prawda boli? Brawo Panie Redaktorze tak trzymać.

  • A ja słucham, co mówi pan dyrektor, jakby nie spojrzeć od lat w polityce Naszego Miasta, i nie mogę uwierzyć. Jaki pan Wiesiu? Jakie „ok”? I to przed wyborami, gdy trzeba walczyć z pisowskim nieporozumieniem… A Pisowcy mają używanie pewnie teraz. :/

  • do zdegustowanej

   A co to? Jakaś świętość? Facet publicznie występuje. Wszyscy widzą co się dzieje i dziennikarz ma tuszować? Ludzie mają prawo wiedzieć. To – jeszcze – nie Korea Północna.

 12. Najwyższy czas na zmiany i wyższe pensje dla pracowników kturzy tam charuja

 13. ciekawe kogo wybiorą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.