Strona główna / Lokalne / Ostatnie dni pracy Dariusza Śliwińskiego w Uzdrowisku Świnoujście?

Ostatnie dni pracy Dariusza Śliwińskiego w Uzdrowisku Świnoujście?

Otwarcie sanatorium Henryk miało być wielkim sukcesem Uzdrowiska Świnoujście. Jednak okazało się sporą klapą, nie tylko za sprawą niedyspozycji prezesa Dariusza Śliwińskiego.

Henryk  to w pełni nowoczesny Regionalny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej należący do Uzdrowiska Świnoujście S.A. W poniedziałek zorganizowano jego oficjalne otwarcie. Zaproszono wielu gości z regionu.

Uroczystość rozpoczęto nie czekając na część zaproszonych gości. Marszałek Olgierd Geblewicz dojechał w momencie odprawiania modlitwy, podobnie prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz i część lokalnych dziennikarzy.

Prezes Uzdrowiska Dariusz Śliwiński nie chciał przecinać wstęgi, a gdy witał gości przez mikrofon, miał wyraźne problemy z mową i skupieniem myśli.

Podczas najbliższego walnego zgromadzenia spółki, rada nadzorcza oceni dotychczasową działalność Dariusza Śliwińskiego i wówczas zapadnie decyzja o wyborze nowego prezesa lub ponownym wyborze D. Śliwińskiego.

Zobacz również

Koronowirus u kolejnych 19 osób ze Świnoujścia

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 10 241 osób, zmarło 45 chorych – podał …

28 komentarzy

 1. WYBIORA GLODA I JEGO PRZYJACIOLKE PANI B .

 2. Taki zły ten Śliwiński? Jakoś nie słyszałam, żeby fizjoterapeuci w Uzdrowisku strajkowali, może ktoś coś wie na ten temat?

  • fizjoterepaucii nie strajkują bo ich nie ma!!!!!! rusałka oddana koledze , bo “sztuczna nerka” kolegi musi mieć dobrą lokalizację a zabiegi powywalane do budynków gdzie nie ma na to warunków!!! inhalacje robione w pokoikach gdzie nawet odciągu porządnego nie ma!!! Zabiegiem rehabilitacyjnym jest tez n.p picie wody !!!!! więc proszę przestać wypisywać głupoty “jaki to dobry prezes”. Tak to potrafi zarządzać każdy!!!!!!

  • Daj spokój i daj na luz 🙂

 3. Tak oczywiście sami pobożni katolicy na tym forum. Facet się potknął to dawaj mi kopy wypłacać. Przewrócił się? To mu jeszcze siekierę w plecy wbijcie! Jeszcze będziecie płakać za prezesem Śliwińskim. Co to za naiwne myślenie, że nowy prezes kieszenie pieniędzmi wypcha? Może ta pani, która jest jego zastępcą ( bo pewnie nie przepuści takiej okazji) dołoży wam do pensji? To dlaczego nie biła się o was do tej pory? Oj będzie jeszcze płacz i zgrzytanie zębów. Dajcie mu szansę. Wiele zrobił dla uzdrowiska i ma zasługi.

 4. Żenada, i tacy rządzą ludźmi, przyzwoitymi w Świnoujściu.

  • Do wszystkich czekających na zmiany z utęsknieniem – żebyście nie wspominali z rozrzewnieniem czasów Śliwińskiego. Żeby nie było tak, że nowa miotła będzie witkami tyłki tłukła zwłaszcza wasze. Za Prezesa trzymam kciuki, na hieny czniam

  • Łatwo czynić sąd na innymi. Ktokolwiek wie co było powodem tej niedyspozycji? Gościu zrobił inwestycję w rekordowym czasie, niewielu wierzyło że mu się uda otworzyć w terminie. Zapewne mnóstwo stresu, małe potknięcie i faceta przekreślić. Żałosne to są wypociny tego kto napisał ten artykuł. Nie wiem czy to nie trąci naruszeniem praw osobistych, szkalowaniem.

 5. Były pracownik

  I dobrze niech wybiorą innego podwyżek pracowników jak nie było tak nie ma

 6. zapatrzył sie w Kwasniewskiego….choroba Filipinska

 7. Ziomal z Buszu

  No co… Choroba Filipińska…Kwasniewski tez miał taką.

 8. To lipa panie prezesie

 9. Temu panu juz na jesien wyborcy podziekowali , czas teraz na UŚ i samooczyczenie sie lokalnej PO z pana D. Ś . i jego kółeczka wzajemnej adoracji , tam jest potrzebny ktoś świeży i nowy , Jabłońska i Borowski to za malo .

 10. uśmiałem się

  “ja jestem tylko narre…atorem”. leżę. 😀

  • A co takiego zrobił obecny prezes ???
   Marazm oraz tolerowanie agresywnej postawy ludzi ze zwiazku zawodowego , kazdy zainteresowany wie jakiego , zarzadzanie na bardzo słabym poziomie.
   Ciepła posadkę czas pożegnać .

 11. Zdegustowana

  Brawo, panie “redaktorze”, artykuł na miarę pana możliwości.

  • Dobry Redaktor to byłby taki który pisał by wygodne informacje?Prawda boli? Brawo Panie Redaktorze tak trzymać.

  • A ja słucham, co mówi pan dyrektor, jakby nie spojrzeć od lat w polityce Naszego Miasta, i nie mogę uwierzyć. Jaki pan Wiesiu? Jakie “ok”? I to przed wyborami, gdy trzeba walczyć z pisowskim nieporozumieniem… A Pisowcy mają używanie pewnie teraz. :/

  • do zdegustowanej

   A co to? Jakaś świętość? Facet publicznie występuje. Wszyscy widzą co się dzieje i dziennikarz ma tuszować? Ludzie mają prawo wiedzieć. To – jeszcze – nie Korea Północna.

 12. Najwyższy czas na zmiany i wyższe pensje dla pracowników kturzy tam charuja

 13. ciekawe kogo wybiorą?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.