Strona główna / Lokalne / Weekendowe rozgrywki AP Baltica Świnoujście

Weekendowe rozgrywki AP Baltica Świnoujście

W sobotę (18.05), Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście, była gospodarzem turnieju w ramach Terenowej Ligii  Żaka. Od godz. 11:00, na obiekcie sportowym przy ul. Białoruskiej drużyny: AP Gryf Kamień Pomorski I i II, Vineta Wolin, Fala Międzyzdroje oraz 2 zespoły AP Baltica rozgrywały emocjonujące pojedynki.

Nasi zawodnicy pokazali wiele bardzo ciekawych zagrań, po których padały piękne bramki. Zawody stały na wysokim poziomie i bardzo podobały się licznie zgromadzonej publiczności.

W niedzielę (19.05), Młodzicy AP Baltica Świnoujście rozegrali kolejne spotkanie, również na Warszowie, w ramach rozgrywek ligowych ZZPN z Gryfem Kamień Pomorski. Od początku mecz był bardzo wyrównany. Wysoki poziom piłkarskich umiejętności młodych piłkarzy, rysował przyjemne dla oka widowisko. Piękne akcje, wiele sytuacji bramkowych, to obraz gry tego spotkania. Determinacja i wiara w zwycięstwo zawodników Baltici towarzyszy do ostatniego gwizdka, jednak w decydujących momentach brakowało wykończenia. Ostatecznie to emocjonujące spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3:4.

Również w niedzielę (19.05), na syntetycznym boisku OSiR w Świnoujściu , Akademia Piłkarska Baltica, uczestniczyła w turnieju w ramach Terenowej Ligi  Orlika Młodszego (E2) ZZPN, którego gospodarzem była Flota Świnoujście. W turnieju udział wzięło 6 zespołów, które zagrały  systemem „każdy z każdym”. Nasz zespół  zagrał z drużynami: Flota Świnoujście, Prawobrzeże Świnoujście, Iskra Golczewo a także Fala Międzyzdroje, która wystawiła w turnieju 2 drużyny. Wspaniała pogoda równała się grze naszych młodych Orłów, które zapewniły kibicom wielkie piłkarskie emocje, w czysto sportowej rywalizacji. Wielkie Brawa dla wszystkich naszych młodych piłkarzy.

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.