Strona główna / Lokalne / Policjanci odzyskali utraconego lexusa

Policjanci odzyskali utraconego lexusa

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ujawnili utracony w wyniku przywłaszczenia pojazd marki Lexus NX200T o wartości rynkowej ponad 100 tysięcy złotych, który poruszał się po ulicach Świnoujścia.

W trakcie patrolu funkcjonariusze Referatu Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli przy ulicy Konstytucji 3 Maja pojazd marki Lexus posiadający tablice rejestracyjne ze Szczecina. Policjanci w wyniku podjętych czynności ustalili, że pojazd został utracony na terenie Szczecina w wyniku przywłaszczenia. Osoba, która podpisała umowę leasingową przestała opłacać pojazd, jednak, zamiast zwrócić go firmie, postanowiła go sprzedać. 52-letni mieszkaniec Świnoujścia poruszający się pojazdem oświadczył, że zakupił pojazd nie wiedząc, że jest poszukiwany i nie należy do osoby, która mu go sprzedała.

Sprawę odzyskanego pojazdu prowadzą aktualnie funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

post. Kamil Zwierzchowski

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Zobacz również

Grupa Morska: 2000 zł nagrody w konkursie choinkowym dla szkół

„Niedawno skierowaliśmy do Prezydenta wniosek o organizację konkursu dla dzieci, który polegałby na utworzeniu kompozycji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.