Strona główna / Lokalne / Dzień Mamy na 151. parkrunie

Dzień Mamy na 151. parkrunie

Sobotni poranek (26.05.2019) choć chmurny i niezbyt ciepły, oczywiście jak na maj przystało, przypędził do parku całkiem pokaźną grupę parkrunerów i parkrunerek, wśród których nie zabrakło mam. Co prawda niektóre z nich zeszły z trasy po pierwszym okrążeniu, ale najważniejsze, ze w ogóle przyszły.

Już od samego rana biegała po Świnoujściu nasza urodzinowa mama, Karolina Romańska, która chciała przebiec tyle kilometrów ile ma lat i włączyła w nie naszą parkrunową piątkę. Karolinie życzymy wszystkiego co najlepsze, wielu przebiegniętych kilometrów, dobrego zdrowia i satysfakcji z tego co robi!
151. parkrun ukończyło 74 zapaleńców, padło 7 życiówek, 4 osoby przeżyły z nami swój pierwszy raz,D, a Daniel Mularczyk zaliczył swój jubileusz – 50 przebiegniętych parkrunów. Trzy pierwsze panie to: Anna Centkowska-Derda, Dominika Duszkiewicz, Bogusława Wilczek, a trzej najszybsi panowie to: Tomasz Zieliński, Maciej Gołębiowski i Bartosz Ślaski. Wszystkim gratulujemy i trzymamy kciuki za następne udane biegi. Szczegółowe wyniki znajdziecie pod linkiem: https://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Aby wszystko odbyło się bez zakłóceń, zwłaszcza, że dziś testowaliśmy telefoniczną aplikację do mierzenia czasu i zeskanowania uczestników, jednocześnie czyniąc to metodą tradycyjną czyli stoper i skaner, potrzebowaliśmy zdublowanych stanowisk. Nasi wolontariusze jak zwykle stanęli na wysokości zadania i w ilości 19 sztuk stawili się w parku o wyznaczonej godzinie. Dziękujemy im bardzo serdecznie i zapraszamy na kolejne parkruny.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego biegu i zapraszamy już za tydzień na kolejny 152 parkrun. 

 

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.