Strona główna / Lokalne / Rozpoczynasz przygodę z bieganiem? Ta grupa jest dla ciebie!

Rozpoczynasz przygodę z bieganiem? Ta grupa jest dla ciebie!

Myślisz o rozpoczęciu biegania w grupie, ale nie wiesz jak zacząć? Biegacze ze Świnoujścia mają specjalne treningi dla osób stawiających pierwsze biegowe kroki.

– Jeżeli ktoś ma ochotę zacząć biegać, albo już biega, lecz sam, to może dołączyć do takiej grupy jak my. Biega się wtedy łatwiej i przyjemniej. Biegamy spokojnym tempem,  co jakiś czas maszerujemy. Najczęściej pokonujemy dystans około 10 kilometrów – zachęca Agnieszka Drzewiecka.

Świnoujscy biegacze uważają, że bieganie nie ma być torturą, ale przyjemnością. Należy też pamiętać, że trening to nie rewia mody – ma być przede wszystkim wygodnie.

– Wystarczą buty biegowe, ubranie dostosowane do pogody i butelka wody. Przyda się także dowód osobisty, bo często biegamy po niemieckiej części wyspy Uznam. Szczegóły o trasie można znaleźć na facebookowym profilu “Biegacze Świnoujście” – dodaje Agnieszka Drzewiecka.

Najbliższy trening we wtorek/czwartek o godz. 18:30. Start z Placu Wolności w Świnoujściu. Długość trasy to około 12 km. Należy obowiązkowo zabrać ze sobą dobry humor.

Zobacz również

Już nie tylko terminal kontenerowy, ale także port uniwersalny. Wzorem ma być Gdynia, gdzie osiedla mieszkaniowe powstają w bezpośrednim sąsiedztwie portu

Do naszej skrzynki redakcyjnej trafił e-mail z notatką prasową przygotowaną przez specjalistów od informacji w …

2 komentarze

  1. Rozczarowana

    Inicjatywa może i fajna…..ale właśnie jest to ale. Najlepiej zacząć biegać sobie z koleżanką lub kolegą, bardzo zachęcająco 12 km i tak w rzeczywistości jest będą mówić dasz radę a później ….super czas tak przeciagnęli moją znajomą do domu wróciła po 3 godzinach i wiecej nie pobiegła☹

  2. Super inicjatywa, podziwiam
    Tylko dla osoby początkujacej 12km to maraton

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.