Bez kolejek w oczekiwaniu na prom i wygodnie statkiem. Od 01.06.2019 Adler – Schiffe oferuje nowe i bezpośrednie połączenie między Świnoujściem a Międzyzdrojami. Statek MS Adler OL Büsum od czerwca do 30.09.2019 kursuje codziennie – z wyjątkiem poniedziałku.
Do wyboru możliwe są następujące godziny rejsów:
– ze Świnoujścia o godz. 9:00, 11:15, 13:30, 15:30
– z Międzyzdrojów o godz.10:00, 12:15, 14:30, 16:30
Polecamy zwiedzanie Międzyzdrojów i korzystanie z uroków tamtejszej plaży lub szeroką ofertę sklepów miasta Świnoujście, w przyjemnej atmosferze kameralnych ulic. Istnieje także możliwość pozostania na pokładzie statku. Podczas dwugodzinnego rejsu okrężnego będzie można zobaczyć Port Świnoujście, latarnię morską oraz terminal gazowy LNG.
Podczas rejsu zapraszamy na pokład słoneczny, z którego można podziwiać Zatokę Pomorską i oba miasta: Świnoujście i Międzyzdroje.
35 dorośli 30 dzieci i 30 zł za rower ?
bede tam we wrześniu to sie przekonam ile kosztuje
200 zł
No i wszystko fajnie. Tylko dlaczego połączenia nie obsługuje jakaś polska firma ? Wszędzie niemieckie firmy…Oni (niemcy) nie muszą na nas napadać po raz kolejny. Oni nas skolonizowali bez jednego wystrzału.
może dlatego że żadna polska firma nie chce zainwestować w taki biznes i takie połączenie…?
Ile to płynie i za ile?
Pytanie , ile ta przyjemność kosztuje ??? ?